کارگران نقش غیرقابل انکاری در ثبات و رشد اقتصاد کشور داشته‌اند

کارگران نقش غیرقابل انکاری در ثبات و رشد اقتصاد کشور داشته‌اند
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آئین افتتاح استراحتگاه کارگری شهید حججی شمالغرب کشوربا گرامیداشت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و همچنین گرامیداشت ایام پرشکوه پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: انقلاب اسلامی ایران با درهم آمیختگی مردم‌سالاری و قوانین دینی، باعث شکل‌گیری یک ایدئولوژی و تفکر سیاسی جدید در جامعه بین‌الملل شد,درسایه نظام جمهوری اسلامی ایران مردم در تمامی زمینه‌ها نقش دارند و افکار خود را بیان می‌کنند و این اتحاد و همدلی سبب اقتدار کشور در دنیا است.

 

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون,کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی مهندس نصرالله بازوند در جمع مقامات استانی آذربایجان غربی ضمن ابلاغ سلام گرم و صمیمی مقام عالی وزارت  جناب اقای دکتر علی ربیعی  به مردم شریف استان آذربایجان غربی , با تاکید بر اهمیت نقش کارگران در توسعه اقتصادی کشورگفت: کارگران نقش غیرقابل انکاری در ثبات و رشد اقتصاد کشور داشته‌اند , اگر کارگران و جهادگران اقتصادی کشور نباشند، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی وجود نخواهد داشت لذا  تلاش در جهت رفاه این اقشار, زمینه ساز توسعه اقتصادی کشور خواهد بود.

ایشان در ادامه سخنان خود  تصریح کرد: زمانی در یک کشور پویایی و آرامش اقتصادی به وجود خواهد آمد که نیروی کار فعال و جوان وجود داشته باشد و این پتانسیل قوی در جامعه کنونی کشور وجود دارد لذا باید با برنامه ریزی های دقیق تر زمینه های ایجاد ثبات اقتصادی  و رونق تولید  با بهره مندی از پتانسیل های موجود در کشور فراهم شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون,کار و رفاه اجتماعی در ادامه با اشاره به ظرفیت های استان آذربایجان غربی خاطر نشان کرد:استان آذربایجان‌غربی با داشتن بیش از یک میلیون نفر تحت پوشش تأمین اجتماعی که از خدمات آن استفاده می کنند ، نقش پررنگی در تحقق جامعه هدف کارگری و کارفرمایی کشور دارد.

مدیرکل تعاون,کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی نیز در این  آئین با گرامیداشت ایام شهادت حضرت زهرا(س) و ایام پیروزی انقلاب  اسلامی  ایران گفت:محدود کردن انقلاب به دست آورد های داخلی شاید کوچک کردن انقلاب باشد چرا که بزرگترین رخداد قرن 20 ام انقلاب اسلامی ایران بود و این انقلاب دستاورد های برون مرزی نیز دارد.

دکتر نقی زاده در ارتباط با جهانی بودن انقلاب افزود: اگر حرکت امام و انقلاب را صرفا  به سرنگونی رژیم شاه محدود بکنیم انقلاب را کوچک کرده ایم و امروزه در سوریه و یمن و لبنان ،عراق و ...این تفکر در حال رشد است.

ایشان در ادامه با اشاره به خدمات مقام عالی وزارت تعاون,کار و رفاه اجتماعی جناب اقای دکتر ربیعی در ارتباط با شخصیت ایشان گفت: دکتر ربیعی یکی از بزرگان هستند که قبل از انقلاب نیز جریان های فکری بسیار بالایی داشت و همواره این جمله را می گویند که ما صدای کسانی هستیم که صدایشان به گوش نمی رسد و باید از آن ها حمایت کنیم.

دکتر نقی زاده در ادامه از  افتتاح  همزمان استراحتگاه کارگری شهید حججی و سالن تنیس شهید نادر علیزاده در مجموعه ورزشی کارگری ارومیه خبر داد.

در ادامه مراسم با حضور مهندس بازوند, دکتر صفرزاده,دکتر نقی زاده و جمعی از مقامات استانی ,فاز اول استراحتگاه کارگری شهید حججی شمالغرب کشور و همچنین سالن تنیس روی میز  شهید نادر علیزاده مجموعه ورزشی کارگری ارومیه  افتتاح شد.

 

۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ۰۸:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید