دیدار مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی با همکاران شهرستان مهاباد.

دیدار مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی با همکاران شهرستان مهاباد.
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در سفر یکروزه خود به جنوب استان آذربایجان غربی با همکاران شهرستان مهاباد دیدار کردند و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفتند.


 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی،دکتر رضا نقی زاده در این دیدار که در محل اداره شهرستان  و با حضور معاونان اداره کل برگزار شد با تبریک ایام مبارک ماه شعبان، با اشاره به رسالت های عظیم مجموعه تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: ساز و کار مجموعه ما به گونه ای است که با تمام اقشار جامعه در ارتباط هستیم  و حدود 70 درصد مردم ،جامعه هدف ما هستند اما در این میان بحث اشتغال و رفع معضل بیکاری اصلی ترین دغدغه و وظیفه  وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی می باشد.
ایشان  با اشاره به ارائه طرح های مختلف از جمله طرح اشتغال فراگیر، طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری  و طرح مشاغل خانگی در حوزه اشتغال  و تخصیص اعتبارات بسیار خوب در این حوزه تاکید کردند: وظیفه شرعی و عرفی ما است  تا برای کمترین رقم این اعتبارات برنامه ریزی درست داشته باشیم  و از هر رقم آن برای ایجاد صرفا اشتغال جدیدبهره بگیریم.
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی خاطر نشان کرد: بر طبق دستور مقام عالی وزارت آقای دکتر ربیعی باید افراد کارآفرین واقعی شناسایی شوند تا اعتبارات به دستان قدرتمند آنان سپرده شود  تا نتیجه منظور که همان ایجاد اشتغال جدید است حاصل شود.
نقی زاده در ادامه ضمن اشاره به عملکرد حوزه پشتیبانی  با ابراز رضایت از تلاش همکاران دراین حوزه جذب  مطلوب بودجه  تقدیر نمودند.
در ادامه ضمن تقدیر از خدمات آقای خضر زاده، آقای دانشمند به عنوان رئیس جدید اداره شهرستان مهاباد معرفی شد.
۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید