دیدار مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی با همکاران شهرستان بوکان

دیدار مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی با همکاران شهرستان بوکان
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی اذربایجان غربی در سفر یکروزه خود به جنوب استان آذربایجان غربی با همکاران شهرستان بوکان دیدار و گفتگو کردند.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی، در این دیدار که در محل اداره شهرستان بوکان برگزار شد دکتر نقی زاده با تبریک ایام مبارک ماه شعبان تصریح کرد: شهرستان بوکان  از شهرستان های پرجمعیتی است که  به نسبت جمعیت بالا دارای نرخ بیکاری بالا است ولی تلاش شبانه روزی همکاران من در این شهرستان موجب شده است  تا ما بازخورد منفی از این شهرستان نداشته باشیم ، لذا من از تلاش همه همکارانم در این مجموعه قدردانی می نمایم.
ایشان  با اشاره به اوضاع اشتغال و اقتصادی کشور  خاطر نشان کردند: متاسفانه در این حوزه وضعیت مطلوبی نداریم  و ما به عنوان مجموعه  تعاون،کار و رفاه اجتماعی با عنایت به اینکه سیاستگذار بحث اشتغال هستیم کاری سخت در پیش داریم و عبور از این معضل تلاش افزون همه همکاران را می طلبد تا با رونق اشتغال و افزایش کیفیت کالای داخلی ، ضمن حمایت از کارگر ایرانی ، لبیک گوی  منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص  شعار سال   مبنی بر حمایت از کالای داخلی باشیم.
در ادامه جلسه هر یک از همکاران مسائل و مشکلات خود را مطرح نمودند و در پایان ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند شریفی، محمدرش به عنوان رئیس جدید اداره شهرستان بوکان معرفی شد.
۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید