دیدار مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی با فرماندار ماکو

دیدار مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی با فرماندار ماکو
مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در سفر یکروزه خود به شهرستان ماکو با فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو نمود.


به گزارش روابط عمومی اداره کل دکتر رضا نقی زاده به همراه جمعی از معاونان در طی سفر یکروزه به شهرستان ماکو در جریان دیدار با علیزاده فرماندار ماکو ضمن تبریک عید سعید فطر  و آرزوی قبولی طاعات  و عبادات ،با اشاره به مساله اشتغال در اوضاع کنونی کشور، آن را اصلی ترین دغدغه رهبر معظم انقلاب  و مسئولان دولت تدبیر و امید عنوان نمود و افزود:امروز نه فقط یک نهاد و سازمان بلکه باید همگان  برای رونق مساله اشتغال تلاش نمایند.
ایشان ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده توسط وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در این حوزه ، از اجرای دو طرح مهم اشتغال پایدار روستایی و عشایری  و اشتغال فراگیر در سطح کشور خبر داد  و افزود: برای اجرای  این دو طرح بزرگ تسهیلات ارزان قیمتی جهت صاحبان طرح تخصیص داده شده است.
مقام عالی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی  آذربایجان غربی از کسب امتیاز رتبه های برتر در بین 31 استان کشور در زمینه پرداخت تسهیلات توسط  استان آذربایجان غربی خبر داد  و افزود: در سایه مدیریت استاندار محترم و معاونین ایشان،تلاش  همکاران اداره کل متبوع  و همکاری بانک های عامل  و دستگاه های اجرایی موفق  به کسب این رتبه شدیم اما هنوز راه طولانی در پیش داریم و برای رسیدن به اهداف دولت محترم  باید گام ها ی محکمتر و اساسی تر ی برداریم.
دکتر نقی زاده در پایان خاطر نشان کردند: برای موفقیت بیشتر در زمینه اشتغال  و پرداخت تسهیلات به همکاری تمام دستگاه های اجرایی استان و شهرستانها نیازمندیم .
در ادامه علیزاده فرماندار ماکو هم  ضمن تقدیر از حضور مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گزارشی از جلسات کمیته فنی شهرستان ماکو ارائه نمودند.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید