تحقق منویات رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) شاهراه خروج از بحران ها

تحقق منویات رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) شاهراه خروج از بحران ها
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در جریان سفر یکروزه به شهرستان ماکو در دیدار با امام جمعه این شهرستان ضمن تبریک عید سعید فطر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات ، با اشاره به اهمیت کلام رهبری و تلاش در جهت تحقق منویات ایشان برای حل و فصل مشکلات مردم شریف ایران اسلامی گفتند: تحقق منویات رهبر معظم انقلاب شاهراه خروج از بحران هاست.


 به گزارش روابط عمومی  اداره کل دکتر رضا نقی زاده  با تاکید بر تلاش همگان در جهت تحقق شعار سال اعلام شده از سوی رهبر معظم انقلاب مبنی بر حمایت از کالای  ایرانی خاطر نشان کردند: اگر مسئولان حمایت کافی از تولید کنندگان داشته باشند ، واحد های تولیدی کالای باکیفیتی  وارد بازار خواهند نمود که این امر مهم     خرید کالای داخلی و نهایتا تحقق شعار سال را در پی  خواهد داشت.
ایشان با اشاره به سیاست های اقتصادی کشور ها ی غربی تصریح نمودند: اگر میخواهیم اقتصاد موفق و سالمی داشته باشیم باید اهل عمل باشیم و شعارگرایی را خاتمه دهیم ، مسئولان باید در میان مردم و در بطن مشکلات آنان حضور داشته باشند  و برای رفع مشکلات و کاهش آلام مردم تلاش شبانه روزی نمایند.
مدیر کل تعاون،کار  و رفاه اجتماعی در ادامه سخنان خود  با ارائه گزارشی از  اقدامات وزات تعاون،کار و رفاه اجتماعی  و اداره کل متبوع از کسب رتبه های برتر  در پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری  و فراگیر در بین 31 استان کشور  توسط استان آذربایجان غربی خبر داد .
حجت الاسلام رنجبری امام جمعه شهرستان ماکو نیز در این دیدار ضمن تقدیر از حضور مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در شهرستان ماکو خاطر نشان کردند: حضور مسئولان در میان مردم مایه دلگرمی مردم است  و توفیقات الهی را برای مسئولان در پی دارد چرا که مردم ولی نعمتان مسئولان هستند و هر چقدر مسئولان برای مردم تلاش نمایند کم است.


۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید