جلسه هماهنگی جشنواره تعاونی های برتر استان آذربایجان غربی

جلسه هماهنگی جشنواره تعاونی های برتر استان آذربایجان غربی
با حضور مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی ، اعضای اتاق تعاون و روسای ادارات جلسه هماهنگی جشنواره تعاونی های برتر استان آذربایجان غربی در محل اتاق تعاون استان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی ، دکتر رضا نقی زاده مدیر کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان غربی با تاکید بر اهمیت مساله تعاون در اوضاع کنونی کشور گفت:در اوضاع بحرانی اقتصادی کشور یکی از شاهراه های اساسی جهت برون رفت از بحران های اقتصادی توجه و تقویت بخش تعاون است چرا که تعاون شریان حیات بخش اقتصاد کشور  است.
ایشان  با اشاره به سابقه درخشان  فعالیت تعاون در طول تاریخ 40 ساله انقلاب شکوهمند  اسلامی  ایران گفت: ما در زمان پیروزی انقلاب اسلامی، در روزهای بحرانی جنگ تحمیلی و در دوران سازندگی های بعد از جنگ و تحریم ها شاهد معجرات تعاون بوده ایم و امروز هم باید با تکیه بر همین سابقه درخشان  در جهت تقویت این حوزه عظیم اقتصادی گام برداریم.
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی  در ادامه سخنان خود با ارائه گزارشی از روند ثبت نام تعاونی  ها در جشنواره تعاونی های برتر خاطر نشان کردند: تا امروز  از  استان آذربایجان غربی 105 تعاونی در این جشنواره ثبت نام نموده اند که شهرستان های ارومیه، شاهین دژ و مهاباد به ترتیب با 27 و 16 و 11 تعاونی بیشترین تعداد ثبت نامی هارا دارند.
دکتر نقی زاده تاکید کردند باید  تا روز 16 تیرماه تمام تلاش خود را بکار گیریم تا با اطلاع رسانی وسیع تر  شاهد ثبت نامه تعداد بیشتری از تعاونی ها در این جشنواره باشیم و بمانند هر سال  از استان های پیشتاز در این حوزه باشیم .
ایشان در ادامه بر تلاش همگان در جهت برگزاری باشکوه آئین  بزرگداشت هفته تعاون در  استان تاکید کردند.

۱۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید