برگزاری دومین دوره مسابقات ملی تواشیح جامعه کار، تلاش و تعاون کشور در ارومیه

برگزاری دومین دوره مسابقات ملی تواشیح جامعه کار، تلاش و تعاون کشور در ارومیه
با همکاری اداره کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان غربی دومین دوره مسابقات تواشیح جامعه کار ، تلاش و تعاون کشور با حضور 18 تیم از 18 استان کشور به میزبانی آذربایجان غربی برای دومین سال پیاپی برگزار شد.

به گزارش روابط عمویم اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی در آئین افتتاحیه این مسابقات  مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی ضمن عرض خیر مقدم به تمام شرکت کنندگان با تبریک پیشاپیش میلاد مسعود حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و روز دختر گفت:وجود مرقد مبارک حضرت معصومه سلام الله علیها در کشور عزیزمان  ایران  اسلامی مایه نزول خیر و برکت و آن بانوی بزرگوار ولی نعمت ما  ایرانیان هستند.
دکتر رضا نقی زاده در ادامه با عنوان اینکه مفتخریم برای دومین  سال پیاپی میزبان مسابقات تواشیح جامعه کار، تلاش  و تعاون کشور در  استان آذربایجان غربی هستیم تصریح کرد: این دوره از مسابقات نیز به مانند دور اول به همت معاونت فرهنگی اجتماعی و دفتر فرهنگی وزارت تعاون،کار ور فاه اجتماعی با هدف ترویج فرهنگ غنی قرآنی و اسلامی در محیط های کارگری برگزار می شود .
ایشان تصریح کردند:  این دوره از مسابقات در محور های مختلفی از جمله  مدیحه سرایی و همخوانی قرآن کریم و مدح و فضایل اهل بیت به زبان عربی و همچنین گویش های محلی  استانها در طی دور روز برگزار می شود.
آیین اختتامیه مسابقات تواشیح روز یکشنبه مورخ 24 تیرماه با حضور منتخبین این دوره از مسابقات برگزار خواهد گردید .
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ۱۶:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید