اختتامیه دومین دوره مسابقات تواشیح جامعه کار، تلاش و تعاون کشور در آذربایجان غربی

اختتامیه دومین دوره مسابقات تواشیح جامعه کار، تلاش و تعاون کشور در آذربایجان غربی
در آئینی با حضور جمعی از مقامات کشوری و استانی اختتامیه دومین دوره مسابقات تواشیح جامعه کار، تلاش و تعاون کشور در استان آذربایجان غربی (ارومیه) برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی، در این آئین که در محل سالن همایش های مجتمع رفاهی لاله سپاه ارومیه برگزار شد، نقی زاده مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: امروز برای رفع مشکلات، بد رفتاری موجود در جامعه و رسیدن به آرامش معنوی باید به سیره ائمه و روح آیات قرآنی باز گردیم و رفتار نماییم.
وی با اشاره به هدف اصلی برگزاری مسابقات تواشیح جامعه کار و تلاش و تعاون گفت: ترویج فرهنگ اصیل قرآنی و دینی در این مسابقات بود که به همت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی و دفتر امور فرهنگی وزارت متبوع برای دومین سال پیاپی برگزار شد.
مدیر عامل صندوق بیمه روستائیان و عشایر کشور نیز در این آئین با اشاره به اهمیت و تاثیر فرهنگ قرآنی و دینی در رفتار های روزمره گفت: تواشیح تداعی بخش تعمیم و گسترش فرهنگ قرآن در رفتار های زندگی ما است لذا مجموعه اقداماتی که در برگزاری چنین مسابقاتی صورت می گیرد تاکیدی برعمل به مبانی قرآن کریم و تطبیق رفتارهایمان با روح آموزه های قرانی می باشد.
دکتر واعظ در ادامه با اشاره به سیاست های دولت های غربی و قدرتمند در قبال جمهوری اسلامی ایران و تحریم های ظالمانه آنان بر علیه مردم ایران اسلامی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران طلایه دار مقابله با ظلم و یاری مظلوم و حامی استقلال، شرف و آزادی در جهان است لذا قدرت های سلطه گر این روح آزادی مردم ایران را بر نمی تابند و مدام نظام جمهوری ایران را تهدید می کنند اما ما با تکیه بر قدرت ایمان و با پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب با تمام توان می ایستیم و از ارزش های این سرزمین دفاع می کنیم و با یاری خداوند سربلند و پیروز هستیم.
وی با ارائه تاریخچه ای از فعالیت صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر بر حمایت دولت از طبقات ناتوان تاکید کرد.
در ادامه همچنین حجت الاسلام داداش زاده مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی و  تاجفر مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی نیز سخنانی ایراد کردند.
در پایان این مراسم با اهداء تندیس و هدایایی از گروه های برتر این دوره از مسابقات تقدیر شد.
شایان ذکر است استان های خوزستان، زنجان و آذربایجان غربی از منتخبین این دوره از مسابقات بودند.

۲۵ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید