دیدار مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری با استاندارآذربایجان غربی

دیدار مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری با استاندارآذربایجان غربی
در دیدار دیدار مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری با استاندارآذربایجان غربی ، دکترشهریاری استاندار آذربایجان غربی گفت: از سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در استان حمایت می کنیم.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی، دکترشهریاری در دیدار با مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری که در محل دفتر استاندار ترتیب یافت، با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های استان در حوزه های مختلف اقتصادی گفت: از سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در استان حمایت می کنیم و آماده ایم زمینه لازم برای این سرمایه گذاری را در استان فراهم کنیم.
دکتر تقی زاده مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری نیز در این دیدار از آمادگی این صندوق برای احداث باشگاه ویژه فرهنگی ، ورزشی و تفریحی برای بازنشستگان کشور در آذربایجان غربی خبرداد و گفت: در صورت تامین زمین از طرف استان ، صندوق بازنشستگی کشوری در آذربایجان غربی برای اولین بار در کشور و بصورت پایلوت باشگاه فرهنگی ، ورزشی و تفریحی احداث می کند.
وی همچنین با اشاره به فعالیت شرکت شیر و لبنیات پگاه ارومیه با ظرفیت 30درصدی گفت: برای افزایش ظرفیت کاری این کارخانه و افزایش اشتغال در آن کمک می کنیم.

۲۲ اَمرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید