بانک ها برای سرعت بخشیدن به اعطای تسهیلات اشتغال پایدار و فراگیر اهتمام ویژه داشته باشند .

بانک ها برای سرعت بخشیدن به اعطای تسهیلات اشتغال پایدار  و فراگیر اهتمام ویژه داشته باشند .
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: بانک ها در راستای سرعت بخشیدن به اعطای تسهیلات اشتغال فراگیر و پایدار اهتمام ویژه داشته باشند .


به گزارش روابط عمومی اداره کل به نقل از پایگاه اطلاع رسانی  استانداری آذربایجان غربی رضا حسینی در جلسه کارگروه اشتغال آذربایجان غربی افزود:عملکرد برخی از بانک های عامل در اعطای تسهیلات اشتغال در استان مطلوب نیست و باید تا 10 روز آینده عملکرد میزان پرداختی تسهیلات خود را اعلام کنند.
وی ادامه داد: همه نهادهای مسوول و بانک ها در راستای سرعت بخشیدن به اعطای تسهیلات اشتغال فراگیر و پایدار اهتمام ویژه داشته باشند تا بتوانیم در زمان مقرر اعتبارات تخصیصی را به مصرف برسانیم.
حسینی افزود: در شهرستان هایی که تسهیلات پرداختی کمتر از 50 درصد مصوب بوده، اخطار جدی داده شود تا میزان پرداختی های خود را افزایش دهند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: دستگاه های اجرایی به فکر طرح هایی باشند که دارای زنجیره ارزش و با هم پیوسته هستند تا بتوانیم با این روش بهترین نتیجه را از طرح های اشتغال زایی بگیریم و این امر نیازمند برنامه ریزی مناسب است.
حسینی اضافه کرد: آذربایجان غربی در بخش پرداخت تسهیلات اشتغال رتبه نخست کشور را دارد و این نشان می دهد که اگر دستگاه های اجرایی به درستی و با برنامه ریری عمل کنند می توان تسهیلات بهتری را برای بخش اشتغال و توسعه استان دریافت کرد.
نقی زاده مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی هم در این جلسه گزارشی از روند طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایر ی و همچنین طرح اشتغال فراگیر در استان  ارائه نمود.


۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید