کلاس آموزشی پیشگیری ازاعتیاد و بسته های سبک زنگی سالم (طرح کاج)در شهرستان خوی

کلاس آموزشی پیشگیری ازاعتیاد و بسته های سبک زنگی سالم (طرح کاج)در شهرستان خوی
در راستای اجرای طرح ملی پیشگیری از مصرف مواد مخدر در جامعه کار و تولید یک دوره کارگاه آموزشی در سالن اجتماعات اداره بهزیستی شهرستان خوی با حضور 50 نفر از مدیران و بهبانان کارخانجات و واحدهای تولیدی برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی اداره کل در آغاز این دوره آموزشی کریملو رئیس اداره تعاون کارو رفاه اجتماعی شهرستان خوی ،  بهبانان واحد های کارگری را حافظین سلامت کارگران در کارگاه ها دانسته و افزود: با برگزاری کارگاه های آموزشی ، ضمن ارتقا سطح آگاهی و با پیشگیری از مصرف مواد مخدر ، شاهد کاهش آسیب های اجتماعی و جامعه کارگری سالم و توانمند در محیط کار و تولید خواهیم بود.

آمیان مدیر امور اجتماعی اداره کل نیز با  اشاره به برنامه های وزارت متبوع در خصوص اجرای طرح کاج در جامعه کار و تولید ، اهداف  ، ارکان و روش های اجرای طرح کاج و همچنین آسیب های اعتیاد در واحد های کارگری و راه های مقابله با آن را تشریح کرد.

قلعه کوهی مدرس دوره نیز در این  کارگاه آموزشی ، اصول ، فنون و روش های آموزشی در بزرگسالان از جمله اهداف ویژگی ها و اصول یادگیری در بزرگسالان  را تشریح و در زمینه پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر در محیط کار توضیحاتی همراه با پرسش و پاسخ تخصصی بیان کرد.

۱۹ دی ۱۳۹۷ ۱۴:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید