دیدار مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی با فرماندار شهرستان سلماس

دیدار مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی با فرماندار شهرستان سلماس
در جریان سفر مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی به شهرستان سلماس، دیداری بین ایشان و فرماندار سلماس صورت گرفت.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی،در این دیدار که در محل فرمانداری سلماس برگزار شد، مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی با عنوان اینکه امروز مهمترین دغدغه مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) و دولتمردان تدبیر و امید وتمام مسئولان نظام مساله اشتغال و بیکاری جوانان می باشد تصریح کرد:  باید از تمام ظرفیت ها در جهت ایجاد اشتغال  و رفع بیکاری موجود بهره بجوییم.
دکتر نقی زاده خاطر نشان کرد: خوشبختانه حرکت های بسیار خوبی از جانب دولت تدبیر و امید در راستای لبیک به منویات معظم له در جهت ایجاد اشتغال انجام شده است  و در کوتاه مدت شاهد اثرات ثمر بخش آن خواهیم بود.
ایشان با اشاره به اجرای طرح های اشتغال پایدار روستایی و عشایری و همچنین طرح اشتغال فراگیر  همزمان با سراسر کشور در  استان آذربایجان غربی خبر داد و افزود: با حمایت های مقام عالی استان جناب اقای دکتر شهریاری  و معاون هماهنگی امور اقتصادی  استانداری در حوزه اشتغال پایدار روستایی و عشایری  استان آذربایجان غربی با 34 درصد بیشتر از سهم استان در پرداخت تسهیلات ، رتبه خوبی در کشور دارد  و با ابلاغ بخش دوم اعتبارات  این طرح، شاهد شکوفایی  و رونق بخش اشتغال استان خواهیم بود.
در ادامه اصغری فرمانداری سلماس نیز ضمن  تقدیر از حضور مدیرکل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان غربی  در شهرستان سلماس، ابراز امیدواری کرد در بخش دوم اعتبارات  شهرستان سلماس  در اولویت دریافت اعتبارات قرار گیرد.
۲۲ دی ۱۳۹۷ ۱۴:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید