جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان نقده

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان نقده
با حضور معاون امور هماهنگی اقتصادی استانداری آذربایجان غربی، مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی ، جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان نقده برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل  در این جلسه که در محل فرمانداری نقده برگزار شد معاون امور هماهنگی استانداری آذربایجان غربی با تبریک فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: دشمن امروز در صدد  ایجاد چالش برای ملت شریف ایران اسلامی  است  و وارد جنگ اقتصادی علیه این ملت شریف شده است تا اراده آنان را در دفاع از        آرمان های نظام ضعیف کند  در حالیکه مردم ایران  اسلامی  با اراده آهنین با تکیه بر قدرت ایمان و ولایت پذیری  از این جنگ تمام عیار اقتصادی سربلند بیرون خواهند آمد.
دکتر رضا حسینی در ادامه سخنان خود سیستمی کارکردن مسئولان و مردم، داشتن برنامه های دقیق و  در کنار مردم بودن را لازمه مقابله با این جنگ دشمن عنوان کرد  و افزود: هدف ما و همه مسئولان نظام توسعه کشور و در سطح استان توسعه استان می باشد  باید موانع را از سر راه سرمایه گذاران و تولید کنندگان برداریم تا شاهد رونق اقتصادی در کشور و استان باشیم.
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی نیز در این جلسه با تبریک فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب  اسلامی  ایران گفت: امروز تمام این عزت و اقتدار را مدیون حضرت امام خمینی (ره) و شهدای والامقام و رهبری های مقام عظمای ولایت هستیم باید قدر بدانیم و شبانه روز در جهت رفاه این مردم تلاش کنیم.
دکتر رضا نقی زاده با ارائه گزارشی از روند اجرای طرح های اشتغال در استان ، از توزیع متوازن در پرداخت ها در استان با حمایت ها  و مدیریت  مقام عالی استان و معاون امور هماهنگی اقتصادی  ایشان خبر داد  و گفت: فاز دوم  اعتبارات بزودی ابلاغ می شود  و بر حسب دستور جناب آقای دکتر حسینی در این فاز زنجیره ارزش را مد نظر قرار داده  و با برنامه دقیق تری پیش خواهیم رفت.
 ایشان در ادامه از پرداخت 144 درصدی اعتبارات در شهرستان نقده خبرداد و در راستا از فرماندار و کارگروه اشتغال شهرستان تقدیر کرد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ ۱۳:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید