بیانیه کمیته کارگری ستاد بزرگداشت دهه فجر آذربایجانغربی بمناسبت راهپیمایی 22 بهمن

بیانیه کمیته کارگری ستاد بزرگداشت دهه فجر آذربایجانغربی بمناسبت راهپیمایی 22 بهمن
کمیته کارگری ستاد دهه فجر آذربایجانغربی با انتشار بیانیه ای از عموم مردم بویژه کارگران ، کارآفرینان،تعاونگران و تمامی تلاشگران استان دعوت کرد تا با حضور یکپارچه خود در راهپیمایی 22 بهمن ضمن تجدید بیعت با مقام عظمای ولایت و رهبری ، حماسه ای ماندگار و بیادماندنی را در تاریخ ایران اسلامی ثبت کنند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل در این بیانیه آمده است :
                                           بسم الله الرحمن الرحیم
    22 بهمن فرصتی برای نمایش نماد قدرت و اقتدار ملی مقابل توطئه مستکبران
امروزه شجره طیبه انقلاب اسلامی در پرتو نفس قدسی باغبان انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی ( ره ) در سرتاسر جهان هستی ریشه دوانیده و به همت وارث معنوی آن حضرت به ثمر نشسته است. .
    انقلاب اسلامی با ایجاد موجی تازه در جهان معاصر، بشریت را از خواب بزرگی بیدار کرد و جمهوری اسلامی ایران نه با جنگ افزار های نظامی بلکه با سلاح ایمان به خدا وارد جهان دو قطبی شرق و غرب شد و پرچم لا اله اله الله را بر قله انسانیت به اهتزاز درآورد.
دهه ی مبارک فجر ، یادآور خروش مقدس ملت غیور ایران بر علیه ظلم و ستم و طاغوت زمان و نیز خلق حماسه‌ای ماندگار و ایجاد بیداری اسلامی و تحولی عظیم در نظام فکری حاکم بر دنیا بود که به رهبری معمار آن، یعنی خمینی کبیر(ره) در تاریخ ثبت شد و با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری ادامه یافت.
     اینک در آستانه فرارسیدن یوم ا... 22 بهمن ، کمیته کارگری ستاد بزرگداشت دهه فجر آذربایجانغربی ،ضمن ابراز انزجار و تنفر از سیاست های استکباری آمریکا و جنایات رژیم صهیونیستی و دیگر دشمنان و فتنه گران ، با شرکت گسترده در راهپیمایی 22 بهمن و دعوت از آحاد ملت شریف ایران  اسلامی ، آمادگی خویش را برای تداوم راه خمینی کبیر (ره) ،پاسداری از خون شهیدان سرافراز و تبعیت از فرامین مقام عظمای ولایت اعلام می داریم.

                                                                             رضا نقی زاده
                                        رئیس کمیته کارگری ستادبزرگداشت دهه فجر انقلاب  اسلامی  ایران
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید