امروز با همدلی و وحدت غبار آسیب و غم را از چهره مردم سیل زده کشورمان می زداییم.

امروز با همدلی و وحدت  غبار آسیب و غم را از چهره مردم سیل زده کشورمان می زداییم.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در جلسه مشترک با تشکلات کارگری و کارفرمایی، تعاونگران  و سازمان بسیج کارگری  با محوریت جمع آوری کمک  های  مردمی به سیل زدگان کشورمان برگزار شد گفت: امروز با همدلی و وحدت  غبار آسیب  و غم را از چهره مردم سیل زده کشورمان می زداییم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی دکتر رضا نقی زاده با تبریک حلول سال نو و آغاز بهار طبیعت  با اشاره به شعار سال اعلام شده از سوی رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی)  خاطر نشان کرد: امسال تلاش خواهیم کرد با جامعه عمل پوشانیدن به دستور مقام معظم رهبری مبنی بر  رونق تولید  شاهد بهار اشتغال  و کارآفرینی در کشور شویم و ایران را به کارگاه تولیدی تبدیل کنیم.

ایشان با اشاره به سیاست های دولت محترم تدبیر  و امید در راستای اجرای فرامین  معظم له در خصوص شعار سال، از تبدیل طرح اشتغال روستایی و عشایری به قانون خبر داد و افزود: مقرر است بر اساس رصد اشتغال هر ساله از سوی رهبر معظم انقلاب از صندوق توسعه ملی  آزاد  و در حوزه ایجاد اشتغال هزینه شود.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی در ادامه با اشاره به بارش های رحمت الهی  که سراسر ایران اسلامی را فراگرفته است  خاطر نشان کرد: متاسفانه بر اساس عوامل انسانی گاهی در کنار این رحمت های بی انتهای حضرت حق، شاهد بلایای طبیعی هستیم  و سیل اخیر در مناطق شمال کشور دلیلی بر این ادعاست.

دکتر رضا نقی زاده  ضمن ابراز تاسف  از وقوع سیل در  استان های گلستان و مازندران ، ایلام و شیراز و گرفتاری تعدادی از هموطنان عزیز کشورمان  در این خطه ها افزود:  باید با همدلی و وحدت غبار غم و گرفتاری را از چهره کشورمان بزداییم و با شعار  تعاون و همدلی وارد صحنه شویم  و به همنوعان خود یاری رسانیم.

ایشان در ادامه ضمن تشریح برنامه های  مجموعه تعاون،کار و رفاه اجتماعی  در آذربایجان غربی جهت یاری به مردم سیل زده شمال استان ، راهکارهای جمع آوری کمک های نقدی  جامعه هدف از آمادگی کامل جهت دریافت کمک های غیر نقدی  خبر داد.

۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید