کسب رتبه عالی توسط اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در بازرسی فضای عمومی

کسب رتبه عالی توسط اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در بازرسی فضای عمومی

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی  در مصاحبه خبری  با روابط عمومی اداره کل  از کسب رتبه عالی توسط اداره کل استان در بازرسی فضای عمومی در سال 1397 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل  تعاون،کار و رفاه اجتماعی دکتر رضا نقی زاده گفت:  با هدف ایجاد انسجام  و هم افزایی در تحقق ماموریت های محوله  واحد های تابعه، هر ساله در قالب بازرسی فضای عمومی عملکرد سازمان های تابعه در چهار محور سلامت اداری، حقوق شهروندی ، ارتباطات سازمانی و شایستگی های مدیریتی و شورای هماهنگی مورد بررسی قرار می گیرند.

ایشان افزودند:این بررسی  در چهار سطح عالی، خوب، متوسط و ضعیف  انجام می گیرد و مجموعه های تابعه بر اساس میزان عملکرد یکی از این چهار سطح را به خود اختصاص می دهند.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی با اشاره به تفکیک مجموعه ها و سازمان های تابعه  به چهار گروه توسط مدیریت عملکرد وزارت متبوع خاطر نشان کرد: مجموعه تعاون،کار و رفاه اجتماعی، بهزیستی  و آموزش فنی و حرفه ای در یک گروه،  بانک رفاه کارگران، بانک توسعه تعاون و صندوق کارآفرینی امید در یک گروه، تامین اجتماعی و مدیریت درمان تامین اجتماعی در یک گروه  و صندوق بازنشستگی  و صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، عشایر وکشاورزان هم در یک گروه  مورد ارزیابی قرار گرفتند.

دکتر نقی زاده در پایان با اشاره به حضور تیم بازرسی از فضای عمومی  وزارت متبوع در  نیمه اول شهریور ماه  سال 1397  در استان آذربایجان غربی  از کسب رتبه عالی  توسط  اداره کل  با امتیاز 8/92  از 100  امتیاز خبر داد  و افزود: این موفقیت را مدیون تلاش شبانه روزی همکاران ارزشمندم در پهنای  استان آذربایجان غربی هستم.

۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید