آغاز ثبت نام سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر آذربایجان غربی

آغاز ثبت نام سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر آذربایجان غربی
نام نویسی سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر آذربایجان غربی آغاز شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی با بیان اینکه ثبت نام سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر آذربایجان غربی در ۳ بخش خدمات، کشاورزی و صنعت آغاز شده، اظهار داشت: مشمولان این جشنواره بنگاه‌های غیر دولتی، تمامی بنگاه‌های کسب و کار بدون محدودیت در اندازه (خرد، کوچک، متوسط و بزرگ)، بنگاه‌های کسب و کار که قبل از سال ۹۳ تاسیس شده باشند، هستند.
رضا نقی زاده  افزود: بنگاه متقاضی نباید طی دو سال اخیر (سال ۹۵ و ۹۶) به عنوان کارآفرین برتر استانی یا ملی در جشنواره کارآفرینان برتر انتخاب شده باشد.
وی در ادامه افزود: متقاضیان می‌توانند برای ثبت نام از تاریخ 9 خرداد تا ۳۱ تیر ماه ۹۸ به سامانه جشنواره کارآفرینان برتر به آدرس WWW.KARAFARINANEBARTAR.IR مراجعه کنند.
وی شناسایی و انتخاب کارآفرینان برتر کشور و معرفی آنان به عنوان الگو به آحاد مردم بویژه جوانان، ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری، ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه‌های مختلف اقتصادی و اجتماعی، هم افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور را از اهداف این جشنواره عنوان کرد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه تمامی مراحل ثبت نام جشنواره به صورت اینترنتی بوده و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و شهرستان‌های تابعه از پذیرش هرگونه فرم و مستند به صورت دستی معذور هستند، خاطر نشان کرد: علاقه‌مندان به ثبت نام در سیزدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به معاونت اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی یا ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان‌ها مراجعه کنند.

۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید