جلسه شورای هماهنگی مدیران تعاون،کار و رفاه اجتماعی با رویکرد خیر جمعی

جلسه شورای هماهنگی مدیران تعاون،کار و رفاه اجتماعی با رویکرد خیر جمعی
جلسه شورای هماهنگی مدیران تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی با رویکرد خیر جمعی با حضور اعضای شورا، خیرین، تعاونگران؛ کارفرمایان و فعالان حوزه کار و تولید در محل سالن جلسات مجتمع رفاهی شهید حججی ارومیه برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی  اداره کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان غربی  در این جلسه مدیر کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی  استان با تسلیت فرارسیدن ایام 14  و 15 خرداد ماه  و سالروز عروج ملکوتی امام  راحل (ره) و قیام خونین 15 خرداد گفت:  این انقلاب شکوهمند مدیون  مجاهدت های پیر جماران و جوانان غیور این مرز و بوم است  که به پیروی از پیر مراد خود  جان بر کف نهاده و ریشه ظلم و استبداد را  خشکانده  و بذر انقلاب  اسلامی را در این کشور  بنا نهادند.
دکتر رضا نقی زاده همچنین با تبریک پیشاپیش فرارسیدن عید سعید فطر عید برگشت به فطرت های پاک گفت: امید واریم در طی این سی روز ریاضت  توانسته باشیم روح خود را از لوث گناه پاک کرده  و با فطرتی پاک  در محضر حضرت باریتعالی حاضر شویم.
ایشان در ادامه با تاکید  بر بیانات رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) در مطلع سال مبنی بر  عدم اعتماد به دشمن  در قالب گام دوم انقلاب تصریح کرد: با عنایت به بیانات ایشان بوسه بر پای گرگ  خطاست، باید مراقب کینه عمیق دشمنان قسم خورده نظام باشیم  و هوشمندانه  قدم برداریم.
مدیر کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان غربی در ادامه از دیدگاه حضرت ایت الله خامنه ای  طهارت اقتصادی را شرط مشروعیت مسئولان در نظام مقدس جمهوری  اسلامی  ایران عنوان کرد  و افزود: امروز همه مسئولان باید  با فساد اقتصادی  مبارزه کنند  و در رساتیا  بهبود  معیشت مردم گام برداند.
 ایشان در ادامه برگزاری مراسم گلریزان برای زندانیان جرایم غیر عمد، کمک مداوم  به سیل زدگان کشور  و همچنین بحث فوریت های اجتماعی را از دستورات جلسه عنوان و توضیحات لازم در این خصوص ارائه نمودند.
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید