ثبت نام جشنواره ملی کارآفرینان برتر تا پایان تیرماه ادامه دارد

ثبت نام جشنواره ملی کارآفرینان برتر تا پایان تیرماه ادامه دارد
مدیرکل تعاون,کار ور فاه اجتماعی آذربایجان غربی خبرداد:ثبت نام جشنواره ملی کارآفرینان برتر از تاریخ هشت خرداد آغاز و تا پایان تیرماه ادامه خواهد داشت.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی ؛ دکتر رضا نقی زاده  با اشاره به آغاز ثبت نام سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان، اظهار کرد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی با هدف شناسایی و انتخاب کارآفرینان برتر و معرفی آنان به عنوان الگوی جامعه به آحاد مردم خصوصا جوانان و ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری و ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه‌های مختلف اقتصادی و اجتماعی نسبت به برگزاری این جشنواره به صورت سالانه اقدام می‌نماید.  
وی افزود: رویکرد این جشنواره شناسایی و معرفی بنگاه‌های کسب و کاری بوده که از سال ۹۳ یا قبل از آن و با تکیه بر نوآوری، به رشد بالا در فروش عملیاتی و اشتغال دست یافته باشند؛ لذا تمامی بنگاه‌های کسب و کار بدون محدودیت در اندازه‌های(خرد، کوچک، متوسط و بزرگ) می‌توانند در این رقابت شرکت نمایند.
دکتر نقی زاده تصریح کرد: بنگاه‌هایی که حداکثر تا ۱۵ درصد از سهام آن‌ها متعلق به نهاد شرکت‌های دولتی یا عمومی باشد نیز می‌توانند در این جشنواره شرکت نمایند؛ همچنین کارآفرینانی که در جشنواره کارآفرینان برتر سال‌های ۹۵ یا ۹۶ بعنوان کارآفرین برتر استانی یا ملی انتخاب شده بودند امکان ثبت نام در جشنواره سیزدهم را ندارند.
وی در ادامه گفت: براساس فراخوان ثبت نام اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی، این جشنواره به‌منظور هم‌افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور از تاریخ هشت خرداد آغاز و تا پایان تیرماه ادامه خواهد داشت.
وی در پایان افزود: علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به سامانه Karafarinanebartar.ir نسبت به تکمیل و بارگذاری اطلاعات خود اقدام نمایند و در صورت لزوم  و کسب اطلاعات بیشتر به دبیرخانه جشنواره استان واقع در بلوار سربازان گمنام خیابان شهید بهشتی منش ، اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی ، مراجعه و یا با شماره تلفن 33455970  تماس حاصل نمایند.
۱۶ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید