تشکلات کارگری و کارفرمایی ، راهگشایان مسیرهای موفقیت استان

تشکلات کارگری و کارفرمایی ، راهگشایان مسیرهای موفقیت  استان
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در دیدار با اعضای هیات مدیره تشکل های کارگری و کارفرمایی کشوری که در محل اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی برگزار شد با تبریک ایام میلاد با سعادت حضرت امام رضا (ع) گفت: تشکلات کارگری و کارفرمایی استانی که در کانون های کشوری حضور دارند سفیران و نمایندگان اعضای استانی هستند که می توانند درهای ارتباطات و موفقیت را به روی استان باز نموده و مسیر رسیدن به اهداف را هموار نمایند.


 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارو رفاه اجتماعی آذربایجان غربی دکتر رضا نقی زاده در این دیدار هدف از فعالیت تشکلات را اتحاد و وحدت رویه در جهت رسیدن به اهداف نظام مقدس جمهوری  اسلامی و خدمت به مردم شریف کشورمان عنوان کرد و افزود:استان آذربایجان غربی دارای 100 انجمن صنفی کارگری وکارفرمایی  می باشد که از این تعداد  12 تشکل در سطح  ملی  و کشوری جایگاه و کرسی دارند و این یک ظرفیت عظیم برای  استان آذربایجان غربی در جهت انعکاس مشکلات این حوزه ها  و رفع موانع پیشرفت می باشد.
وی خاطر نشان کرد: تشکل های کارگری و کارفرمایی می بایست تعامل وسیع و اثرگذاری با نهادهای تصمیم ساز و سیاست گذار دولت داشته باشند تا اقتصاد میهن اسلامی بتواند با استفاده از همه ظرفیت ها مسیر شکوفایی و ترقی را هرچه سریعتر پیموده و به توسعه یافتگی برسد.
 مدیرکل تعاون،کار و رفاه  اجتماعی آذربایجان غربی  با عنوان اینکه امروز اقتصاد کشور برای دوام  و برون رفت از مشکلات نیاز به حمایت اساسی بخش خصوصی  دارد  تصریح کرد: ما باید از تولید حمایت کنیم . اعتقاد ما این است که تولید داخلی با توانمند سازی نیروی کار و تکیه بر حمایت از بخش خصوصی و تولید محصولات دانش بنیان و رقابت پذیر منطبق با نیازهای بازار داخلی و جهانی باید توسعه پیدا کند تا از این طریق صادرات رونق گرفته و ارز آوری به کشور افزایش یابد .
نقی زاده افزود:بحمدلله در  استان آذربایجان غربی  مابین دولت، کارفرما و کارگر تعامل بسیار خوبی وجود دارد  و کسب رتبه اول توسط  اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در شاخص ملی رویه های اجرایی سختگیرانه اداره کار و تامین اجتماعی برای مدیریت منابع انسانی در سال گذشته بر اساس گزارش پایش ملی محیط کسب و کار ایران گواهی بر  این ادعاست .
در ادامه این جلسه هر یک از اعضا به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند.
۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید