هماهنگی و نظارت بر تشکلات کارگری رسالت اصلی کانون انجمن های صنفی کارگری حرف

هماهنگی و نظارت بر تشکلات کارگری رسالت اصلی کانون انجمن های صنفی کارگری حرف
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در جلسه مشترک با هیات مدیره منتخب کانون انجمن های صنفی کارگری حرف آذربایجان غربی با تاکید بر اهمیت رسالت انجمن های صنفی کارگری، هماهنگی و نظارت بر تشکلات کارگری را رسالت اصلی کانون انجمن های صنفی کارگری حرف عنوان کرد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان رضا نقی زاده در دیداری که با اعضای هیات مدیره منتخب کانون انجمن های صنفی کارگری حرف استان برگزارشد افزود: در بحث تشکیل تشکلها، اسانترین  مساله تشکیل تشکل و سخت ترین مطالبه, اداره تشکل است  لذا شما به عنوان اعضای هیات مدیره کانون  انجمن های صنفی کارگری  رسالت سنگینی بر عهده دارید  چرا که با همه حوزه های کارگری  و کارفرمایی ارتباط تنگاتنگی دارید  در  این راه از همه تلاش خود در جهت  جذب خدمات برای قشر کارگر  و ارائه خدمات رفاهی به این قشر خدوم  بهره گیرید.
ایشان در ادامه با تاکید بر حرکت این انجمن در جهت اهداف  سازمانی  خاطر نشان کرد:  در این صورت است که از سوی مسئولان امر حمایت خواهید شد .
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی  آذربایجان غربی  با اشاره به  برخی دغدغه های جامعه کارگری و عدم توانایی برخی اقشار در جهت بهره مندی از خدمات ارائه شده ویژه این قشر گفت: بحمدالله  با حمایت وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی  سامانه جامع  روابط کار آغاز به کار کرده است  و در چند حوزه مختلف فعالیت می کند.
نقی زاده افزود: کارفرمایان و کارگران در صورتی که با مراجعه به مراکز خدمات دولت الکترونیک نسبت به ثبت هویت خود اقدام نمایند  می توانند  تمام امور خود را بدون مراجعه به ادارات کار  بصورت الکترونیک  انجام دهند  و بسیاری از دغدغه های این قشر خدوم از جمله قراردادهای سفید امضا  برطرف خواهد شد.
ایشان در پایان  بر همدلی و همراهی  این انجمن با ساری انجمن های صنفی  مرتبط با این حوزه در جهت خدمت بیشتر به کارگران عزیز تاکید کرد.
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید