هشتمین جلسه بررسی مسائل و مشکلات شرکت های تعاونی های مشکلدار آذربایجان غربی

هشتمین جلسه بررسی مسائل و مشکلات شرکت های تعاونی های مشکلدار آذربایجان غربی
با حضور مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی هشتمین جلسه بررسی مسائل و مشکلات شرکت های تعاونی های مشکلدار استان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی  در این جلسه که در محل سالن جلسات اداره کل و با حضور اعضای تعاونی های مشکلدار ،دستگاههای اجرایی مرتبط ، بانکهای  عامل و مدیران شرکت های تعاونی برگزار شد ،مسائل و مشکلات شرکت های تعاونی پمپ بنزین سهند چهاربرج ، تولیو فرش دستباف گل ابریشم و تاکسی رانی شهرستان  میاندوآب و مسکن مهر محلی ۱۴ بوکان بررسی شد.
نقی زاده مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی  آذربایجان غربی  در این جلسه با عنوان اینکه  در وضعیت کنونی کشور به لحاظ مشکلات اقتصادی ، تعاونی ها از مهمترین سرمایه های اجتماعی محسوب می شوند تصریح کرد:باید بکوشیم فرهنگ اصیل و قرآنی تعاون بیش از پیش در کشور احیا شود.
وی خاطر نشان کرد:با توجه به نقش تعاونی ها در رونق تولید و ایجاد اشتغال که همواره دغدغه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و دولتمردان تدبیر و امید می باشد ، روند توسعه آنها در آذربایجان غربی  باید با شتاب بیشتری تداوم داشته باشد.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در ادامه بر ارائه راهکارهای لازم  و کارگشا در جهت رفع مشکلات تعاونیها و رونق مجدد  تعاونی های  مشکلدار در سطح استان  تاکید کرد.
در ادامه جلسه با بحث و بررسی و تبادل نظر کارشناسان حوزه و مدیران شرکت های تعاونی  خوشبختانه  مشکلات  4 تعاونی مشکلدار  مذکور رفع  و مقدمات لازم برای رونق مجدد این تعاونی ها  فراهم شد.
در این جلسه نماینده سازمان تامین اجتماعی  استان نیز حضور داشتند.
۲ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید