"حامد شمس" رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی شد

"حامد شمس" رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی شد
با حکم وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی؛ "حامد شمس" رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی شد

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در حکمی، «حامد شمس» را به عنوان رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارتخانه منصوب کرد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، در متن حکم محمد شریعتمداری خطاب به شمس آمده است:
نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجربه اجرایی ارزنده جناب عالی، به موجب این حکم به سمت «رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی» وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب می شوید.
با عنایت به نقش روابط عمومی ها در دنیای ارتباطات، اطلاع رسانی و تعامل مستمر با مخاطبان، مسئولین و رسانه ها در پاسخگویی به مردم و نقش مهمی که بویژه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارتخانه در پیشبرد راهبردها و برنامه ها عهده دار می باشد، انتظار دارم ضمن هماهنگی با حوزه های مختلف، در اطلاع رسانی به موقع اقدامات موثری را بعمل آورید.
امیدوارم با استعانت از خداوند متعال و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) و با  رعایت اصول قانونمداری، اعتدال گرایی، منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.
حامد شمس پیش از این مدیر کل روابط عمومی شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران بوده است.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، مدیرعامل و عضو هیات مدیره موسسه فرهنگی آتیه و مدیر مسئول نشریه «آتیه نو» و «قلمرو رفاه» از جمله سوابق وی است.

۱۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید