ایجاد یازده هزار و دویست و پنجاه شغل برای روستائیان آذربایجان غربی

ایجاد یازده  هزار و دویست و پنجاه  شغل برای روستائیان آذربایجان غربی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: از ابتدای اجرای طرح اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری از سال گذشته تاکنون به تعداد3871 طرح اشتغال پایدار در مناطق روستایی استان پرداخت شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی ؛ رضا نقی زاده  در مصاحبه خبری  با روابط عمومی اداره کل ضمن تشریح اهداف دولت از اجرای طرح اعطای تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری گفت:این طرح  با هدف پیشگیری از مهاجرت روستائیان و ایجاد و تثبیت اشتغال در مناطق روستایی از سال گذشته  اجرا می شود.
وی افزود: سهم استان آذربایجان غربی از محل تسهیلات اشتغال پایدار در مناطق روستایی وعشایری 5120 میلیارد ریال می باشد که از این میزان تاکنون 3746 میلیارد ریال  در چهار مرحله به استان تخصیص یافته است و با پرداخت  3443 میلیارد ریال به طرح های مصوب در کارگروه اشتغال شهرستان ها و استان به 3871طرح تا کنون برای  11250   نفر در روستاهای  استان  ایجاد اشتغال شده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعیآذربایجان غربی ادامه داد: چهار بانک توسعه تعاون، پست بانک، کشاورزی و صندوق کارآفرینی امید بانک‌های عامل پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی در استان هستند.
وی با بیان اینکه هدف از پرداخت این تسهیلات پول پاشی نیست، تصریح کرد: این تسهیلات در هر روستا با توجه به مزیت‌های نسبی موجود به متقاضیان پرداخت می‌شود.
۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید