آغاز ثبت‌نام جشنواره امتنان از کارگران،گروههای کار و واحدهای نمونه

آغاز ثبت‌نام جشنواره امتنان از کارگران،گروههای کار و واحدهای نمونه
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی از آغاز ثبت نام سی و یکمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید (کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه) استان از تاریخ 20 مهرماه الی 20 آبان 98 در استان آذربایجان غربی همزمان با سراسر کشور خبر داد.


رضا نقی زاده در خصوص این جشنواره اظهار کرد: این جشنواره امسال با هدف شناسایی و تجلیل از نیروهای کار مولد، متخصص، مخترع، مبتکر و همچنین به منظور اشاعه فرهنگ کار و تلاش ،‌رعایت انضباط در محیط کار، مشارکت، خلاقیت و نوآوری و ایجاد انگیزه در بین کارگران در جامعه کار و تولید درسه بخش خدمات، صنعت و کشاورزی و در دوسطح ملی و استانی برگزار می شود.
وی با اشاره به نحوه ثبت نام در این جشنواره گفت:کارگران، گروه‌های کار و واحد‌های نمونه استان می توانند از تاریخ بیستم مهرماه تا بیستم ابان ماه سالجاری(1398) با مراجعه به سامانه جشنواره امتنان به نشانی     http://emtenan.mcls.gov.ir نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
نقی زاده اضافه کرد :  تمام کارفرمایان واحدهای تولیدی، صنعتی، خدماتی و کشاورزی استان می‌توانند نسبت به ثبت‌نام کارگران و گروه کار نمونه  خوددر سامانه امتنان اقدام نمایند.
مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان با اشاره به  شاخص‌های معرفی و ارزیابی کارگر، گروه و واحدهای نمونه، ادامه داد: ارائه شیوه‌های نوین در کار، اختراع، ابتکار(ساخت قطعه، دستگاه یا اصلاح فرآیند تولید) و یا راه‌اندازی خط تولید جدید، مهندسی معکوس در انتقال و بومی سازی دانش و فن‌آوری، خدمات تولید محصول در جهت کاهش هزینه‌ها و افزایش راندمان تولید و صرفه‌جویی ارزی و ریالی، افزایش بهره‌وری و کیفیت نسبت به نمونه‌های داخلی و خارجی، افزایش رفاه یا رضایت مشتری و کاهش هزینه های مشتری پس از ارائه خدمات، افزایش میزان تولید در زمان مشخص و صرفه‌جویی در نهادهای تولید نسبت به ساله های گذشته از معیارهای انتخاب نمونه ها در سی ویکمین جشنواره امتنان است .
وی در ادامه با بیان اینکه منتخبین استانی پس از داوری و مشخص شدن به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای رقابت در سطح ملی معرفی می شوند، خاطرنشان کرد: لازم است واجدین شرایط به کلیه سوالات مندرج در پرسشنامه های سایت را با نهایت دقت پاسخ داده و مستندات مورد نظر را در سامانه پیوست کنند.
نقی زاده افزود : ثبت نام کنندگان و واجدین شرایط جهت کسب اطلاعات بیشتر نیز می‌توانند در استان به مدیریت توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه  اجتماعی استان و در شهرستان‌های تابعه به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان محل کارگاه یا واحد تولیدی خود مراجعه نمایند.

۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید