افتخار می کنیم که گوش شنوا و زبان گویای معلولان و روشندلان هستیم.

افتخار می کنیم که گوش شنوا و زبان گویای معلولان و روشندلان هستیم.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در آئین روز عصای سفید که با حضور انجمن روشندلان استان در محل دفتر مدیرکل برگزار شد با تاکید بر اهمیت خدمت به این قشر معزز جامعه گفت: افتخار می کنیم که گوش شنوا و زبان گویای روشندلان هستیم و سخنان و درخواست های آنان را به مسئولان ذیربط اطلاع رسانی می کنیم.

به گزارش روابط عمومی  اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجا غربی رضا نقی زاده  در این جلسه با تسلیت ایام اربعین شهادت سرور و سالار شهیدان  و یاران باوفای ایشان و همچنین گرامیداشت روز عصای سفید گفت: یکی از برکات نظام مقدس جمهوری  اسلامی  ایران بهره مندی همگان از حقوق برابر در ایران اسلامی  است  و جامعه معلولان باید که از حقوقی برابر در جامعه اسلامی بهره مند باشند.
وی افزود: سیاست گذاری اشتغال رسالت اصلی وزارت  تعاون،کار و رفاه اجتماعی است  و باید بر اساس فرموده مقام عالی وزارت دکتر شریعتمداری معلولان و روشندلان با بهره مندی از حقوق برابر برای امرار معاش خود اشتغال عزتمند داشته باشند .

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجا غربی در ادامه  با تقدیر از اقدامات ارزشمند دولت و مجلس در خصوص تصویب قانون حمایت از حقوق معلولان با ذکر نظر مقام عالی وزارت گفت: بحمدلله یکی  از  نقاط قوت  این  قانون این است  که  در آن همه  نظرات  جامعه  معلولان اعمال  شده  و  می توان از آن به عنوان  یک  قانون  جامع  و ارزشمند یاد کرد و همه باید در جهت اجرای  این قانون تلاش کنیم.

در ادامه جلسات هر یک از اعضا مطالبات خود را اعلام و دستورات لازم از سوی مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی در خصوص این مطالبات صادر شد.
 در پایان با اهدای لوح و هدایایی از اعضای انجمن روشندلان استان تقدیر شد.
۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید