هفته وحدت فرصتی برای همدلی جهان اسلام است.

هفته وحدت فرصتی برای همدلی جهان اسلام است.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در جمع همکاران اهل سنت مجموعه تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان که به مناسبت هفته وحدت برگزار شد گفت : هفته وحدت فرصتی برای همدلی جهان اسلام است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل  رضا نقی زاده در این آئین که در محل دفتر مدیرکل برگزار شد با تبریک  میلاد سراسر نور و رحمت  نبی مکرم اسلام حضرت محمد (ص)  و فرزند گرانقدر ایشان حضرت امام  صادق (ع) و هفته وحدت با بیان اینکه دشمن همواره برای ایجاد تفرقه بین جوامع اسلامی تلاش می کند گفت: هفته وحدت فرصتی برای وحدت و همدلی بیش از پیش  جهان اسلام است و  از ابتکارات سرنوشت ساز حضرت امام راحل (ره) بوده که تاکنون بخش اعظمی از توطئه های دشمنان را خنثی کرده است.
وی با تاکید بر تمسک تمام امت مسلمان بر اساس حدیث نبوی ثقلین به قرآن و اهل بیت علیهم السلام خاطر نشان کرد: مسلمانان سرمایه های مهم، مفید و تاثیر گذاری  اعم‌ از اعتقاد به توحید و مبدا هستی ، نبوت و امامت را در اختیار دارند که در هیچ جای عالم پیدا نمی شود.
نقی زاده در ادامه  با اشاره به نورایت قرآن  و همه فهم بودن آن با بیان اینکه تمسک به آیات نورانی قرآن به بشر زندگی زیبایی می بخشد، افزود: هرچه پیوند خانواده ها با قرآن بیشتر شود کمتر آسیب می بینند.
وی با اشاره به آسیب های اجتماعی موجود در جامعه بیان کرد: کسانی که از دین و قرآن فاصله گرفته اند، باعث بروز آسیب های اجتماعی در جامعه می شوند لذا باید با تکیه بر ایات نورانی قرآن و احادیت گرانقدر بزرگان بتوانیم مسیر صحیح را در پیش گرفته  و در جهت رسیدن به کمال حرکت کنیم.
در ادامه هر یک از همکاران  به بیان نظرات و دیدگاههای خود پرداختند و از مقام عالی اداره کل در جهت  برگزاری  آئین هفته وحد تقدیر و تشکر نمودند.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید