نشست منطقه ای گروه یک مسئولان حراست ادارات تعاون،کار و رفاه اجتماعی در آذربایجان غربی

نشست منطقه ای گروه یک مسئولان حراست ادارات تعاون،کار و رفاه اجتماعی در آذربایجان غربی
با حضور رئیس مرکز حراست وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی ، مدیرکل اطلاعات استان و مسئولان حراست ادارات تعاون،کار و رفاه اجتماعی نشست منطقه ای گروه یک مسئولان حراست در مجتمع رفاهی شهید حججی ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی در این نشست مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در سخنانی با تبریک  میلاد با سعادت حضرت نبی مکرم اسلام محمد مصطفی (ص) و سلاله برحقش حضرت امام صادق(ع)  و همچنین هفته وحدت گفت: امروز جهان از وحدت مردم ایران اسلامی در تمام زمینه ها انگشت حیرت بر دهان مانده است  و در سایه دین مبین  اسلام و  نعمت والای ولایت فقیه ، مردم شریف ایران اسلامی بصورت یکپارچه  و با رنگین کمانی از اقوام و ادیان در کنار هم زندگی می کنند.

رضا نقی زاده با اشاره به وسعت خدمات و فعالیت های وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی خاطر نشان کرد: وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی که جامعه هدفی به بزرگی  و وسعت 70 درصد مردم کشور را دارد  باید با تکیه بر وحدت و همگرایی تمام توان خود را  در راستای خدمت به مردم شریف  ایران  اسلامی به کار گیرد  و سیاست های دکتر شریعتمداری  در راستای شفاف سازی و فساد ستیزی در مدت تصدی وزارت متبوع شاهدی زنده بر این ادعاست.

وی در ادامه با تکیه بر کلام رهبری و سیاست های وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، اقتصاد مقاومتی  و تکیه بر تولید داخلی را شاهراه برون رفت از تحریم های ظالمانه دشمنان عنوان کرد و افزود:باید در زمینه تولیدات علم همپای جهان حرکت کنیم  تا با مدیریت صحیح منابع بتوانیم ازاین بحران اقتصادی عبور کنیم.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در ادامه با ابراز تاسف از بروز حادثه زلزله  در  استان آذربایجان شرقی  و سیاست مقام عالی وزارت دکتر شریعتمداری  و مقام عالی  استان دکتر شهریاری مبنی بر کمک در اسرع وقت به هموطنان زلزله زده  از وحدت اعضای شورای هماهنگی آذربایجان غربی در نخستین ساعات وقوع این حادثه  و تشکیل شورای هماهنگی خبر داد و افزود: در این جلسه تصمیمات لازم  در خصوص جمع بندی کمک  شورا اتخاذ و اولین محموله کمک های غیر نقدی امروز  ارسال می گردد.

مدیرکل اطلاعات استان نیز در این جلسه  با تبریک هفته وحدت  با اشاره به  اقتدار روز افزون جمهوری  اسلامی  ایران در حوزه های مختلف در جهان گفت: امروز  جمهوری  اسلامی ایران برای تروریسم جهانی به عنوان تهدید بزرگی شناخته شده است لذا آنها بر این ادعا هستند که جمهوری  اسلامی  ایران به دنبال نا امن کردن منطقه است .

ایشان راهپیمایی بزرگ اربعین را به عنوان یکی از قدرت های وحدت  اسلام  و ایران در منطقه عنوان کرد و افزود:در حالی که دشمن از تمام تلاش خود برای از بین بردن نظام مقدس جمهوری  اسلامی  ایران  و تضعیف قدرت مردم ایران بهره می جوید مردم عزیز ایران اسلامی در چهل و یکمین سال پیروزی  انقلاب  اسلامی  با اقتدار  و به رهبری مقام معظم رهبری در مسیر پیشبرد اهداف دین مبین  اسلام با تمام توان حرکت می کنند  و بحمدلله دست تایید حضرت باریتعالی همواره یاری رسان مردم بوده، هست و ان شا الله خواهد بود.

رئیس مرکز حراست وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی نیز به عنوان دیگر سخنران این آئین  با تبریک هفته وحدت و ادای احترام به مقام شامخ شهدا به ویژه شهدای گلگون کفن استان آذربایجان غربی گفت: امروز تمام عزت ایران  اسلامی مدیون و مرهون خون پاک شهیدان است.

دکتر علایی با اشاره به اوضاع اقتصادی کشور و وضعیت مردم شریف ایران  اسلامی، گفت: ما در وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی ضمن اینکه باید تمام تلاش خود را در جهت کاهش آلام مردم  بکار گیریم در حوزه  حراست باید از کمترین امکانات  یعنی داشتن برخورد مناسب  و زبانی لین با مخاطبان خود بهره گیریم.

ایشان در ادامه به تلاش های شبانه روزی مقام عالی وزارت اشاره کرد و افزود:  ایشان دغدغه مردم دارند  و دستورات اکیدشان مبنی بر شفاف سازی و فساد ستیزی  در این راستا می  باشد .

رئیس مرکز حراست وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی با اشاره به آمارهایی در خصوص کاهش محسوس نرخ بیکاری  استان، بهبود فضای کسب و کار  استان  و جذب اعتبارات در زمینه  اشتغالزایی ،  این امور مهم را حاصل تلاش مقام عالی  استان، معاونت امور اقتصادی  استاندار و اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی  به عنوان دبیرکارگروه اشتغال  استان عنوان کرد  و تصریح کرد: امیدواریم شاهد چنین حرکت هایی در تمام استان های کشور باشیم  تا در نهایت سیاست های وزارت  در پهنه کشور جامه عمل بپوشد.

در ادامه هریک از مدیران شورای هماهنگی  استان آذربایجان غربی به بیان مسائل، مشکلات  و برنامه های خود پرداختند.

۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید