مشاوره، تسهیل گری و کلینیک صنعت سه وظیفه مهم مراکز مشاوره کارآفرینی است.

مشاوره، تسهیل گری و کلینیک صنعت سه وظیفه مهم مراکز مشاوره کارآفرینی  است.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در جلسه رسیدگی به درخواست های اخذ مجوز مرکز مشاوره کارآفرینی با تاکید بر اهمیت کار مراکز مشاوره کارآفرینی گفت: مشاوره، تسهیل گری و کلینیک صنعت سه وظیفه مهم مراکز مشاوره کارآفرینی است.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در این جلسه که با حضور نمایندگانی از پارک علم و فناوری، صندوق کارآفرینی، مراکز علمی،کانون کارآفرینی و انجمن صنفی مراکز مشاوره کارآفرینی ودانشگاه ازاد استان در محل اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی برگزار شد رضا نقی زاده با اشاره به اهمیت مقوله کارآفرینی در اوضاع کنونی اقتصادی گفت:کارآفرینی از مؤثرترین شاهراه های  عبور از نابسامانی های اقتصادی  است که امروز جمهوری  اسلامی ایران در اثر تحریم های ظالمانه دشمنان با آن دست و پنجه نرم می کنند.
وی افزود: کارآفرینی  به عنوان یک راهکار اساسی در جهت ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی  می تواند علاوه بر تأثیر به سزای خود در حوزه اقتصاد برجامعه کشور مؤثر باشد لذا باید با بسیج همه جانبه کلیه دستگاه های اجرایی در حوزه کارآفرینی قدم های موثری برداشته شود.
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خاطر نشان کرد:کارآفرینان، همواره در رأس کسب و کارها قرار گرفته  و باجستجوی فرصت ها و بهره گیری از آنها نقش مهمی در پیشرفت جوامع داشته اند.
نقی زاده با تاکید بر اهمیت کار مراکز مشاوره کارآفرینی به عنوان مراکز اصلی کلینیک صنعت گفت: باید مراکز مشاوره کارآفرینی با تخصص و تعهد در میدان حاضر شوند چرا که در استان آذربایجان غربی امروز 168 هزار بیکار در انتظار شغل هستند.
در ادامه حاضران پس از شنیدن برنامه های درخواست های مجوز به بیان نظرات  و دیدگاه های خود پرداختند.
۲۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید