کارمندان آذربایجان‌غربی هم دوره‌های مهارتی می‌بینند

کارمندان آذربایجان‌غربی هم دوره‌های مهارتی می‌بینند
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان‌غربی گفت: مدیران ستادی و کارمندان استان نیز در قالب تفاهم‌نامه منعقدشده با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در دوره‌های آموزش مهارتی شرکت می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل محسن مددی افزود: این دوره‌های آموزش مهارتی از ۱۰ آذرماه جاری آغاز شده و به مدت ۱۰۰ ساعت مفید ادامه می‌یابد.
وی اضافه کرد: دوره ویژه مدیران ستادی با حضور ۳۰ نفر از مدیران پایه و میانی به مدت ۶۰ ساعت با همراهی مدیریت آموزش و پژوهش سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود.
وی بیان کرد: دوره ویژه کارکنان نیز با حضور ۱۸۰ نفر از کارکنان بخش‌های مختلف اداری و پشتیبانی به مدت ۴۰ ساعت توسط اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان برگزار خواهد شد.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان‌غربی مدت زمان این دوره‌ها را ۹ هزار نفر ساعت اعلام کرد و ادامه داد: امیدواریم با طی این دوره‌ها، روند ارتقای مهارتی کارکنان دولت در استان آغاز شود.
مددی گفت: پیش از این، دوره‌های مهارتی برای اقشار مختلف از جمله روستاییان، سربازان، زندانیان، جوار کارگاهی، دانشجویان، ساکنان سکونتگاه‌های غیررسمی برگزار می شد که نتایج بسیار خوبی در راستای توسعه مهارتی جامعه داشت.
وی افزود: سالانه بیش از ۴۰ هزار نفر از شهروندان در آذربایجان‌غربی، گواهی مهارتی دریافت می‌کنند که در صدد هستیم این میزان را به تعداد بسیار زیادی افزایش دهیم.
۲۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید