مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی:کانون‌های کارآفرینی بستر توسعه کشور

مدیرکل تعاون،کار و رفاه  اجتماعی آذربایجان غربی:کانون‌های کارآفرینی بستر توسعه کشور

با حضور کارآفرینان برتر و طی انتخاباتی در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی  شش نفر از نمایندگان کارآفرین برتر در بخش‌های کشاورزی، خدمات و صنعت به عنوان اعضای کانون کارآفرینان آذربایجان غربی انتخاب شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی رضا نقی زاده  در جلسه انتخابات اعضای کانون کارآفرینی استان آذربایجان غربی که با حضور کارآفرینان برتر استان در محل این اداره کل برگزارشد، اظهارکرد: کانون های کارآفرینی بستر مناسب  و پرظرفیت برای توسعه همه جانبه کشور هستند.

وی کانون‌های کارآفرینی را اتاق فکر کارآفرینان دانست و خاطرنشان کرد: کانون‌های کارآفرینی با وجود نخبگان، دانشگاهیان، کارآفرینان و صنعتگران و فعالان موفق عرصه کشاورزی و خدمات و تعاونی می‌تواند در تمامی زمینه‌ها بعنوان اتاق فکر کارآفرینان و مبدا خلاقیت، پویایی و تفکرات نو جهت توسعه کشور و استان باشند.

 مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی خاطر نشان کرد: این کانون‌ها با کنار هم آوردن مسئولان بخش دولتی و فعالان بخش خصوصی می‌توانند در مورد آینده کارآفرینی استان تصمیم گیری نمایند و تصمیمات و ابتکارات آنان در کارگروه اشتغال استان به صورت الگویی نوین در جهت اشتغالزایی، رفع مشکل بیکاری و توسعه اقتصادی استان مطرح و اجرایی گردد.

نقی زاده  با تاکید بر اهمیت نقش کانون‌های کارآفرینی تصریح کرد: اگر کانون‌های کارآفرینی جدی گرفته شود تمام افکار سازنده در کشور جدی گرفته می‌شود؛ چون از این طریق است که تفکرها در اتاق فکر جمع و در مورد موضوعات صحبت می‌شود و به همین منظور در صدد هستیم با پررنگ نمودن نقش کانون‌های کارآفرینی موارد را بررسی و برای آن راهکار ارائه نماییم.

وی ایجاد نظام مدیریت یکپارچه راهبردی در توسعه کارآفرینی استان‌، کشف و بهره‌گیری مطلوب از ظرفیت‌های نهفته کارآفرینان استان و پیشبرد برنامه های توسعه استان را  از اهداف تشکیل این کانون عنوان کرد.

در پایان جلسه در سالن جلسات  اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی رای گیری در میان کارآفرینان حاضر در جلسه برگزارشد و شش نفر اعضاء غیردولتی کانون کارآفرینان استان آذربایجان غربی با رای حاضرین انتخاب شد.

۱۸ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید