مهارت آموزی رکن اصلی ایجاد اشتغال

مهارت آموزی رکن اصلی  ایجاد اشتغال
در دیدار مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی با سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بر ارتباط دوسویه اشتغال با مهارت آموزی و مهارت افزایی تاکید شد.
 به گزارش روابط عمومی  اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در این دیدار که در محل اداره کل فنی و حرفه ای  استان برگزار شد مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی  استان  با تبریک انتصاب عباسی سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان  با عنوان اینکه امروزه یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های موجود در کشور بحث اشتغال‌زایی برای جوانان و کاهش بیکاری در جامعه است گفت: امروز مهارت آموزی رکن اصلی  ایجاد اشتغال است.

رضا نقی زاده خاطر نشان کرد: مهارت آموزی در رشته‌های مختلف و سطوح دانشگاهی باعث می‌شود که تعامل بین دانشگاه و بازار کار بیشتر شده و فارغ التحصیلان دانشگاهی پس از اتمام درس به راحتی با تجهیز به یک مهارت و حرفه با یک دید مثبت و ذهنی آماده‌تر وارد بازار کار شده و خروجی مطلوب‌تری داشته باشند.

وی افزود: با تاکید رهبر معظم انقلاب در ابتدای سال مبنی بر رونق تولید ، موضوع اشتغال و رونق تولید و حمایت از تولیدات داخلی اهمیت صد چندان پیدا کرده  لذا افزایش سطح مهارت و کارآفرینی منجر به افزایش بهره‌وری، ایجاد خلاقیت در نیروی کار، پیشرفت شغلی، ایجاد تحرک در جامعه و نهایتا رونق تولید  و رونق اقتصاد خواهد شد و در چنین شرایطی اهمیت کار آفرینی به همراه مهارت‌آموزی صحیح بیش از گذشته احساس می‌شود.

محمد سلیم عباسی سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای  استان نیز در این دیدار ضمن تقدیر از حضور مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی در خصوص همکاری های تنگاتنگ  دو مجموعه در جهت افزایش مهارت آموزی و ایجاد اشتغال  اعلام آمادگی نمود.
۷ دی ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید