۹۱ طرح به کاروان «کارآفرین‌شو» در آذربایجان‌غربی پیوست

۹۱ طرح به کاروان «کارآفرین‌شو» در آذربایجان‌غربی پیوست
مدیر صندوق کارآفرینی امید آذربایجان‌غربی گفت: تاکنون ۹۱ نفر در کاروان «کارآفرین‌شو» ثبت‌نام و طرح خود را ارسال کرده که به ایده‌های برتر این طرح‌ها تا سقف یک میلیارد ریال تسهیلات پرداخت می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی  آخوندزاده افزود: پنج طرح تاکنون از این تعداد به تایید هیات داوران رسیده و مراحل تشکیل پرونده برای دریافت تسهیلات سه طرح نیز آغاز شده‌است.
وی اضافه کرد: چنانچه یک ایده‌پرداز و کارآفرین، طرحی را به دبیرخانه کارآفرینی شهر خود ارایه دهد، در مدت ۲ روز قبول یا ردشدن طرح به وی ابلاغ می‌شود و در صورت تایید طرح، کارهای مربوط به پرداخت اعتبار در سریع‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.
مدیر صندوق کارآفرینی امید آذربایجان‌غربی بیان کرد: کاروان «کارآفرین‌شو» فرصتی برای تمام جوانان و جویندگان کار ایجاد می‌کند تا ایده‌های خود را عملیاتی کنند و مورد حمایت صندوق قرار گیرند.
آخوندزاده  گفت: «کارآفرین‌شو» در واقع یک شتاب‌دهنده بوده و وظیفه آن حمایت از افراد دارای ایده‌های خلاقانه در تمامی حوزه‌هاست و صندوق از این ایده‌ها در بخش مشاوره‌ای و تسهیل‌گری در دریافت اخذ مجوزها حمایت می‌کندوحمایت از کسب‌وکار جدید و اشتغال نوآورانه با توجه به پتانسیل هر منطقه مورد تاکید و حمایت این صندوق است.
وی اضافه کرد: همچنین کاروان کسب و کار برای بازارسازی و بازارشناسی محصولات تولیدی این کارآفرینان راه‌اندازی می‌شود تا کسانی که مورد حمایت صندوق کارآفرینی امید هستند به راحتی محصولات خود را عرضه کنند.
آخوندزاده  اظهار داشت: در راستای اجرای طرح کلی شهر یا روستای بدون بیکار در آذربایجان‌غربی شهر سیمینه بوکان برای نخستین‌بار در کشور به عنوان شهر بدون بیکار معرفی شده و اقدامات لازم برای توسعه بازارچه‌های محلی این منطقه در حال انجام است.
۲۱ دی ۱۳۹۸ ۰۹:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید