دولت تمام تلاش خود را در راستای ایجاد اشتغال برای فارغ التحصیلان دانشگاهی بکار بسته است

دولت تمام تلاش خود را در راستای ایجاد اشتغال برای فارغ التحصیلان دانشگاهی بکار بسته است
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: دولت تمام تلاش خود را در راستای ایجاد اشتغال برای فارغ التحصیلان دانشگاهی بکار بسته است.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربیبه نقل از سایت استانداری ، مصطفوی در سی ‌وسومین جلسه ساماندهی امور جوانان استان که در محل استانداری برگزار شد، با اشاره به ظرفیت بالقوه استعداد های جوانان استان در حوزه های مختلف، گفت: پیشنهاد می شود کمیته استعداد یابی ویژه جوانان استان توسط اداره‌ کل ورزش و جوانان استان تشکیل شود تا ظرفیت‌ها و استعداد های جوانان شناسایی و برای این استعداد ها برنامه ریزی مناسب صورت گیرد.
وی در ادامه ایجاد اشتغال برای جوانان را از مهمترین اولویت های مسئولان کشور و بویژه استان عنوان و خواستار برنامه‌ریزی منسجم دستگاه‌های اجرایی در این زمینه شد و اظهار داشت: دولت  ووزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی به عنوان سیاستگذار  اشتغال تمام تلاش خود را در راستای ایجاد اشتغال برای فارغ التحصیلان دانشگاهی بکار بسته است ..
وی شناسایی و ایجاد فرصت ها جدید اشتغال در حوزه های مختلف را یادآور شد و گفت: ضروری است دستگاه های متولی، در این زمینه بیش از پیش فعال بوده و فرصت های جدید سرمایه گذاری و اشتغال را به متقاضیان معرفی کنند.
مصطفوی با تاکید بر همکاری بانک های عامل در پرداخت تسهیلات بانکی به متقاضیان اشتغال و بویژه فارغ التحصیلان دانشگاهی  ادامه داد: بانک‌های عامل استان  تسهیلات لازم را در اختیار جوانان متقاضی سرمایه گذاری قرار دهند .
وی در ادامه سخنان با اشاره به فعالیت 600سازمان‌ مردم نهاد در شهرهای مختلف استان، گفت: در حوزه اشتغال برای فارغ التحصیلان دانشگاهی نیز می توان از ظرفیت این سازمان ها بهره برد.
۲۲ دی ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید