اغاز بکار باشگاه کارآفرینان نوجوان در آذربایجان غربی از فردا

اغاز بکار باشگاه کارآفرینان نوجوان در آذربایجان غربی از فردا
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی از آغاز بکار باشگاه کارآفرینان نوجوان از روز چهارشنبه 9 بهمن ماه در ارومیه خبر داد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی  رضا نقی زاده در مصاحبه خبری با روابط عمومی اداره کل  با اعلام این مطلب افزود: باشگاه کارآفرینان نوجوان با همکاری دفتر توسعه کارآفرینی وبهره وری نیروی کار وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ،اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی و اداره کل آموزش و پرورش استان  راه اندازی شده و از فردا فعالیت سه روزه خود را آغاز می کند.
وی افزود : هدف از راه اندازی این باشگاه توانمندسازی و مهارت افزایی 200دانش آموزان دختر و پسر در دو رده سنی 12 تا 15  و 16 تا 18 سال است تا با تقویت نگرش کارآفرینانه و افزایش خلاقیت، نوآوری و اعتماد به نفس در طی یک دوره  یک و نیم  ساله نسل خلاق  و کارآفرین داشته باشیم.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی خاطر نشان کرد:برگزاری مراسم افتتاحیه با حضور مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی  و بهره وری نیروی کاردر سالن مدرسه نیلوفر، آموزش رهیاران و آموزش دانش آموزان از برنامه های این رویداد آموزشی فرهنگی است.
رضا نقی زاده خاطر نشان کرد: فعالیت های این باشگاه تا روز جمعه 11 بهمن ادامه دارد.
۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید