تودیع و معارفه مدیران کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی

تودیع و معارفه مدیران کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی
دکتر شجاعی برهان مشاور عالی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی که در جلسه تکریم مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی و معارفه سرپرست اداره کل در سالن اجتماعات شهید حججی سخن میگفت: اظهار داشت : ۱۰ سال است مقام معظم رهبری در تبیین سیاست های کلی نظام ، شعار سال را حول محور اقتصاد و تولید ‌قرار داده اند.
دکتر شجاعی برهان مشاور ارشد وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی واگذاری بخشی از سهام شستا در بورس اقدامی اساسی در شفافیت  بود.
مشاور ارشد وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی  گفت؛ اقتصاد مقاومتی  استقلال اقتصادی را به ارمغان می آورد و راه نجات کشور از این مخمصه ها  اجرای  اقتصاد مقاومتی است .
دکتر شجاعی برهان مشاور ارشد وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی که در جلسه تکریم مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی و معارفه سرپرست اداره کل
در سالن اجتماعات شهید حججی سخن میگفت: اظهار داشت : ۱۰ سال است مقام معظم رهبری در تبیین سیاست های کلی نظام ، شعار سال را حول محور اقتصاد و تولید ‌قرار  داده اند. 
 
وی گفت ؛ اقتصاد مقاومتی و رونق و جهش  تولید داروی شفابخش برای اقتصاد کشور است و اگر درمقوله تولید به اقتصاد مقاومتی توجه شود تاب آوری آن در مقابل هجمه ها و ‌تحریم های ظلمانه غرب و امریکا پایدار خواهد بود.
حال که ایران عزیز مستقل ترین کشور دنیا می باشد با تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی میتوانیم الگویی برای کشورهای در حال توسعه باشیم.
وی در ادامه به برنامه های اساسی وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی پرداخت و شفافیت و جوانگرایی را دو رکن اساسی برنامه های ایشان عنوان و با ذکر مثال هایی از انتصاب های از این دست عمل به برنامه های اعلام شده را رمز موفقییت دو ساله  اخیر دانست.
وی در ادامه به واگذاری بخشی از سهام شستا در بورس اشاره و آن را حرکتی دانست که کمتر کسی باور داشت که این اتفاق مبارک انجام شود لیکن با جسارت و تدبیر دکتر شریعتمداری این مهم تحقق یافت.
 
در این مراسم که اقای دکتر سید محسن دلبری مدیرکل استان‌های وزارت تعاون کار و  رفاه اجتماعی حضور داشت شجاعی برهان در ادامه سخنانشان بر سه عنصر تاثیر گذار در محیط اداری تاکید کرد و گفت ؛ توجه به منابع نیروی انسانی و تعامل دو سویه با ایشان ، توجه به جوان گرایی ،باعث تقویت و پایداری مدیریت میگردد.
 مدیری که درب اتاق خود را به روی کارمندان و ارباب رجوع  بسته نگهدارد مجموعه را دچار مشکلات عدیده ای می نماید.
 
مشاور ارشد وزیر در پایان سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر از جناب نقی زاده مدیرکل سابق اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان ، ایشان را فردی مجرب، متعهد و پاکدست برشمرد و گفت سکان این اداره کل عریض و طویل را به اقای آمیان یکی از معاونین جوانتر خود واگذار کردند که برای هردو عزیز آرزوی موفقیت کردند.
۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید