بازدید آمیان سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی از شرکت آذر قند نقده

تعاون، کار و رفاه اجتماعی
​ آمیان سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی، به همراه آذربایجانی رئیس کانون شوراهای اسلامی، مصطفی نژاد دبیر اجرایی خانه کارگر، رحمتی رئیس تشکلات کارگری و کارفرمایی، خاقان پور رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نقده از شرکت اذر قند نقده (کارخانه قند) بازدید و مسائل و مشکلات کارگران آن واحد را بررسی کردند.

در این بازدید کلیه مطالبات کارگران و شورای اسلامی کار شرکت مورد بررسی قرار گرفت و با تعامل و همکاری و ارائه راهکارهای پیشنهادی که از چند روز قبل مورد بحث و رایزنی قرارگرفته بود، حق بیمه کارگران از فروردین ماه تا پایان خرداد ماه سالجاری  توسط کارفرما پرداخت گردید.

همچنین مقرر گردید حقوق معوقه تعداد معدودی از گارکران  نیز به زودی پرداخت گردد و قرارداد کار کارگران نیز مطابق سنوات قبل منعقد گردد .

ضمنا با توجه به مشکلات موجود در شورای اسلامی شرکت مقرر گردید انتخابات شورای اسلامی کار شرکت بزودی برگزار و فعالیت شورای اسلامی با اعضای منتخب جدید کارگران شروع بکار نماید.

با این دستاورد که حاصل تلاش و برقراری سه جانبه گرایی توسط امیان سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بود، کلیه اختلافات موجود برطرف و حل و فصل گردید.

۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید