بازدیدآمیان سرپرست اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی به همراه رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان میاندوآب از مجتمع پتروشیمی میاندوآب

اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی  استان آذربایجان غربی ، آمیان سرپرست اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی به همراه رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان میاندوآب از مجتمع پتروشیمی میاندوآب بازدید کردند .

مهدوی مدیرعامل مجتمع پتروشیمی شهرستان میاندوآب گفت: این مجتمع با حجم سرمایه‌گذاری ۱۲۰ میلیون دلار به‌عنوان یکی از طرح‌های جهش دوم صنعت پتروشیمی آماده بهره‌برداری است.

وی حجم سرمایه‌گذاری در مجتمع پتروشیمی میاندوآب را ۴۰ میلیون یورو و ۸ هزار میلیارد ریال (معادل ۱۲۰ میلیون دلار) عنوان و اظهار کرد: این مجتمع هم‌اکنون با ظرفیت مطلوب در حال فعالیت است و به‌تدریج هم‌زمان با افزایش دریافت خوراک از طریق خط لوله اتیلن غرب، تولید این مجتمع نیز افزایش خواهد یافت. ایشان با اشاره به اینکه با راه‌اندازی ایستگاه تقویت فشار ،  حجم اتیلن دریافتی افزایش می‌یابد، افزود: با توجه به زیرساخت‌های موجود به‌زودی با همه ظرفیت به ۱۴۰ هزارتن تولید پیش‌بینی‌شده دست خواهیم یافت.

مهدوی با بیان اینکه پس از تأمین نیاز داخل، بخشی از تولید پتروشیمی میاندوآب از سوی بازرگانی هلدینگ باختر به صادرات اختصاص می‌یابد، گفت: اشتغال‌زایی این مجتمع بیش از ۴۰۰ نفر است و امیدواریم با راه‌اندازی پتروشیمی میاندوآب شاهد تحول در منطقه و رونق صنایع تکمیلی باشیم.

در ادامه این دیدار در خصوص مسائل و مشکلات حوزه کارگری و ایجاد خانه بهداشت کارگری و شورای اسلامی کار بحث و تبادل نظر گردید.

۲۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید