دیدار آمیان سرپرست اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی با شاکرمی معاون روابط کار وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی

اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی ، " حاتم شاکرمی " معاون روابط کار وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی خاطر نشان کرد : بدون نیروی کار سالم ،هیچ بهره وری ای  ایجاد نخواهد شد و از هیچ ظرفیتی به نحو مطلوب استفاده نمی شود. وی ، آموزش،استاندارد سازی و توانمند سازی نیروی کار و همچنین رفع عوامل حادثه ساز در محیط کار را از کارهای اساسی در جهت صیانت از نیروی کار عنوان کرد. ایشان ضمن اشاره به دیدگاه دولت تدبیر و امید به مساله سالم سازی محیط کار خاطر نشان کرد:از ابتدای فعالیت این دولت در ۶استان گروه تحقیقات راه اندازی شده و امروزبا حمایت های استاندارآذربایجان غربی و پیگیری های اداره کل تعاون  ،کارورفاه اجتماعی این استان  شاهد بکارگیری این گروه در آذربایجان غربی هستیم.

شاکرمی با با اشاره به سیاست های وزارت تعاون ، کارورفاه اجتماعی در حوزه شفاف سازی گفت :وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در صدد است این سیاست را در تمام سطوح اجرا کند و این مساله موجب حرکت به سوی رونق دولت الکترونیک شده تا بدون حضور ارباب رجوع با استقرار سامانه ها از بسیاری از مفاسد پیشگیری شود . 

آمیان نیز در این دیدار که در محل دفتر کار معاون روابط کار وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی برگزار شد ضمن تقدیر از معاون روابط کار وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گزارشی  از وضعیت عملکرد اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در حوزه های مختلف کارگری و کارفرمائی و تشکلات ارائه داد . 

۲۷ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید