پیام وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به مناسبت دومین سال درگذشت شهیدان راه خدمت «دکترسید تقی نوربخش» و « عبدالرحمان تاج الدین»

اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی
شریعتمداری به مناسبت دومین سال درگذشت شهیدان راه خدمت «دکترسید تقی نوربخش» و « عبدالرحمان تاج الدین» در پیامی گفت : شهید راه خدمت مرحوم نوربخش، در زمان مدیریت سازمان تامین اجتماعی، منشا خدمات بسیاری به جامعه بازنشستگان به ویژه کارگران عزیز بود ، در این راه مجاهدت ها و تلاش های فراوانی برای دست یابی آنان به خواسته های شان کرد و در همین راه نیز چراغ جانش خاموش شد.یاد و خاطره او و معاون بزرگوارش زنده یاد «عبدالرحمن تاج‌الدین» را که او نیز سالهای عمرش را در خدمت به محرومان و مردم سپری و بالاخره جانش را فدای راه خدمت کرد گرامی می دارم .
 
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی متن کامل پیام محمد شریعتمداری به این شرح است. 
«دکترسید تقی نوربخش»، از تبار انسان های نیک و مردان نامی روزگار بود که در هر جایگاه و مقامی، دیگران را از ثمرات وجودی و خدمتش بهره مند می ساخت. درگذشت آن انسان آزاده،شریف و پاکدست، بی شک ضایعه دردناکی برای جامعه پزشکی و مدیریتی کشور بود و رنجی عمیق را برروح و روان همگان نشاند. او را باید به حق ،مدیر و پزشکی لایق،دلسوز و مسئولیت پذیر دانست که شیفته خدمت به هموطنانش بود و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نمی کرد. شهید راه خدمت مرحوم نوربخش، در زمان مدیریت سازمان تامین اجتماعی، منشا خدمات بسیاری به جامعه بازنشستگان به ویژه کارگران عزیز بود ، در این راه مجاهدت ها و تلاش های فراوانی برای دست یابی آنان به خواسته های شان کرد و در همین راه نیز چراغ جانش خاموش شد. او با راه اندازی «پویش مهربانی به بیماران»، به دنبال آن بود تا در راه کاهش آلام مردمان سرزمینش در هر فرصتی قدمی ارزشمند بردارد، مهر بپراکند و پزشکان و کادر درمانی را تشویق کند تا در راه خدمتگزاری به جامعه ،اخلاق را محور و سرلوحه کارشان قرار دهند. در دومین سالگرد فراق وی، یاد و خاطره او و معاون بزرگوارش زنده یاد «عبدالرحمن تاج‌الدین» را که او نیز سالهای عمرش را در خدمت به محرومان و مردم سپری و بالاخره جانش را فدای راه خدمت کرد گرامی می دارم و از خداوند بزرگ رحمت واسعه و علو درجات برای ایشان مسئلت دارم. راهشان پر رهرو باد
۲۷ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید