گرامیداشت 29 آبانماه سالروز تصویب قانون کار

گرامیداشت 29 آبانماه سالروز تصویب قانون کار
تبریک عبادی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی بمناسبت 29 آبانماه سالروز تصویب قانون کار
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی متن پیام بدین شرح است : 

قانون کار جمهوری اسلامی ایران یکی از مهمترین و موثرترین قوانین عادی کشور بوده که در جهت تعیین ،تامین وتضمین حقوق ،حدود و امتیازات و متقابلا وظایف و تکالیف ،(نیروی کار ملی ) و در راستای تحقق اهداف بلند نهضت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تدوین و تصویب شده است .

قانون کار ،بهترین تجلی بخش این اهداف و این اصول بوده و می باشد که تنها با فهم و مفاهمه هر چه صحیح تر و اجرای  دقیق و همه جانبه این قانون به مثابه منشور کار و کار آمدی ملی و پایدار کشور یقینا توسعه و تعالی برتر کلیه آحاد ،گروها و اقشار ملت را در پی خواهد داشت.

قانون کار که پس از قانون اساسی در بالاترین رتبه های اهمیت قرار دارد، سرانجام پس از طی فراز و نشیب های ودر پی انتظاری طولانی در 29 آبانماه 1369  به تصویب نهایی رسید

با تصویب قانون کار توسط مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ثابت شد که در جامعه ما کارکردن یک ارزش و کارگر عنصری ارزشمند و صیانت از او بر عهده عموم ماست .

در همین راستا انتظار می رود جامعه کارگری کشور عزیزمان بالاخص کارگران عزیز استان آذربایجان غربی  با کار و تلاش بیشتر در جهت اعتلای آرمان های مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران همت نمایند.

اینجانب فرا رسیدن 29 آبانماه سالروز تصویب قانون کار جمهوری اسلامی ایران را به همه کارگران خدوم مهین اسلامی واستان آذربایجان غربی تبریک گفته و امیدوارم در راستای اجرای این قانون موجبات رضایت حق تعالی را فراهم آوریم.

ابوالفضل عبادی 

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی

۲۹ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید