در بحث تولید مسائل مهمی از جمله کیفیت محصولات و همچنین سهولت استفاده از آن مد نظر تولیدکنندگان قرار گیرد

اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی
ابوالفضل عبادی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر از چندین طرح ویژه شهرستان پیرانشهر بازدید بعمل آورد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی؛ ابوالفضل عبادی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جریان سفر به شهرستان پیرانشهر از چندین طرح ویژه شهرستان بازدید و از نزدیک در جریان مسائل ومشکلات آنان قرار گرفتند.

عبادی مدیر کل در جریان این بازدیدها ضمن اشاره به حمایتهای مشوقی دولت از واحدهای تولیدی گفت: در بحث تولید مسائل مهمی از جمله کیفیت محصولات و همچنین سهولت استفاده از آن مد نظر تولیدکنندگان قرار گیرد و این مساله مهم به اطلاع رسانی و آموزش نیاز دارد.

عبادی با اشاره به اهداف سفر خود به شهرستانها خاطر نشان کرد یکی از اهداف اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی بررسی فعالیت ها و اقدامات، چالش ها و مشکلات پیش روی واحدهای تولیدی است که با هم افزایی و برنامه ریزی زمینه های لازم برای توسعه و شکوفایی و تاثیرگذاری فعالیت این بنگاههای اقتصادی فراهم گردد.

شرکت زرین پر میلاد برادران قریشی، شرکت تولیدی و فرآوری بذر کمال محمودپور، شرکت تعاونی خدمات فرهنگی و آموزشی علم و دانش ویرا اندیش،طرح بوم گردی و گردشگری و تولید مربی و ترشیجات از جمله طرحهای مورد بازدید در این سفر بود.

 

۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید