مجمع عمومی عادی سالیانه هیات ورزش کارگری استان آذربایجان غربی برگزار شد

اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی
مجمع عمومی عادی سالیانه هیات ورزش کارگری استان آذربایجان غربی با حضور ابوالفضل عبادی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی و اعضاء مجمع به صورت مجازی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی؛ مجمع عمومی عادی سالیانه هیات ورزش کارگری (عملکرد سال ۹۸) با هدف تصمیم گیری درباره موارد مورد نظر و همچنین ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته از طریق فضای مجازی با مشارکت روسای هیات‌ها و انجمن های ورزشی کارگران استان و کلیه اعضای مجمع برگزار شد. همچنین دکتر اسمعیلی دبیر کل و خانم دانشور نائب رئیس بانوان فدراسیون ورزش کارگری کشور هم در این مجمع حضور داشتند.

عبادی مدیر کل در این مجمع ضمن خیر مقدم و تقدیر از اعضاء مجمع، با اشاره به اهمیت ورزش در زندگی فردی و اجتماعی گفت: اهمیت ورزش و تزریق نشاط اجتماعی در محیط های کاری افزون بر آن که موجب شکل گیری یک انسجام گروهی در بین کارگران می شود، افزایش راندمان کاری و بهره وری را نیز به دنبال خواهد داشت. ایشان در ادامه ضمن اشاره به اجرای دقیق ماده 154 قانون کار افزود:  اجرای این ماده از قانون باعث توسعه و تجهیز مجموعه های ورزشی کارگران استان و به تبع آن امکان افزایش خدمات دهی به جامعه هدف را دربر خواهد داشت. 

اختصاص ردیف بودجه ای به هیات های استانی، حمایت از قهرمانان ورزش کشوری جهت اعزام به مسابقات برون مرزی، تبیین کرسی حق رای رئیس هیات کارگری در جلسات مجامع انتخاباتی هیات های ورزشی اداره ورزش و جوانان استان، از جمله پیشنهادات شاخص عبادی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به فدراسیون ورزش کارگری کشور بود.

۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۴:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید