پیام تبریک مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی به مناسبت نیمه شعبان

اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان؛ ابوالفضل عبادی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی طی پیامی نیمه شعبان، میلاد با سعادت و فرخنده حضرت مهدی موعود (عج) را به عموم مردم شریف ایران، بخصوص جامعه بزرگ کار و تلاش استان تبریک گفت

متن پیام تبریک بدین شرح است:

      عالم هستی و آفرینش همه منتظر ظهور منجی عالم بشریت حضرت امام مهدی موعود (عج)  هستند، این انتظارروزی به سر خواهد آمد. او می آید تا روحیه ایثار و فداکاری و مردم دوستی و مهرورزی بعنوان ارزش شناخته شود و ارزشهای ناب دین مبین اسلام همچون رودخانه ای جاری بر این عرصه خاکی جریان یابد. او می آید تا برگونه های گلبرگ عدالت شبنم امید بیافشاند و شمیم روح افزای صلح و آرامش را در پهنه زمان و مکان بگستراند. او می آید تا مستضعفان وارثان زمین و پرهیزگاران رهبران جوامع بشری گردند. او می آید تا قدر انسانها به تقوا و پرهیز کاری محک زده شود و این وعده حتمی و تخلف ناپذیر حق است و بشریت بسوی ظهور او پیش می رود انشاء الله.

      اینجانب صمیمانه ترین تبریکات و تهنیتها را به مناسبت میلاد یگانه ذخیره الهی حضرت ولی ا... الاعظم (عج) به عموم مسلمین و عدالتخواهان، خصوصا مدیران و کارکنان زحمت کش خانواده بزرگ کار و تلاش استان تقدیم می نمایم. امیدوارم که در تمام لحظات زندگی توجّهات آن حضرت چراغ راهمان قرار گیرد.

ابوالفضل عبادی 

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی

 

۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید