پیام تسلیت مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی بمناسبت سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب " امام خمینی (ره) " و قیام خونین 15 خرداد

اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی
ابوالفضل عبادی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی طی پیامی سالگرد رحلت امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل، متن پیام بدین شرح است:

نام انقلاب شکوهمند اسلامی ایران همواره با نام رهبر کبیر و حکیم حضرت امام خمینی (ره) عجین شده است.

چهاردهم خردادماه، سالروز عروج ملکوتی بزرگ مردی از تبار نور است که نور امید را در دل ستم دیدگان خسته روشن کرد و آزادی و آزادگی را معنایی تازه بخشید؛ روزی که ملت بزرگ ایران و مستضعفان و آزادگان دنیا در فراق پیر فرزانه، صاحب عزا شدند.

قیام خونین 15 خرداد نیز نقطه عطفی در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران است، روزی که جمعی از مردان و زنان انقلابی و ایثارگر جان خویش را در طبق اخلاص نهاده و به تأسی از مولای خود حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و با نثار خون خود سند آزادگی و استقلال مردمان این مرز و بوم را امضاء کردند.

اینجانب سالگرد رحلت جانگداز حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران و شهادت یاران ایشان در فاجعه قیام خونین 15 خرداد 1342 را به خانواده بزرگ کارگران، کارفرمایان، تعاونگران و مردم شریف استان آذربایجان غربی تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند منان عزت و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در تمامی عرصه های جهانی و بین اللملی مسألت دارم.

ابوالفضل عبادی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی

۱۳ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید