به مناسبت آغاز هفته تعاون؛

دیدار رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیرانشهر بهمراه جمعی از مدیران شرکتهای تعاونی با فرماندار این شهرستان

اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیرانشهر بهمراه جمعی از مدیران شرکتهای تعاونی به مناسبت هفته تعاون با فرماندار این شهر دیدار و گفتگو کردند
به گزارش روابط عمومی؛ رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیرانشهر بهمراه جمعی از مدیران شرکتهای تعاونی به مناسبت هفته تعاون با فرماندار این شهر دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار فرماندار پیرانشهر ضمن تبریک این هفته بر کلیه تعاونگران و دست اندرکاران این بخش، بر تعامل دوسویه بانکها و تعاون گران شهرستان تاکید کردند.

در ادامه مدیران عامل تعاونی های حاضر در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از وضعیت تعاونی های خود به بیان مشکلات و دیدگاههای خود پرداخته و خواستار حمایت فرماندار و مسئولین از بخش تعاون بخصوص در زمینه تسهیل در فعالیت کارت های مرزنشینان، کاهش بروکراسی اداری و پرداخت تسهیلات ارزان قیمت در قالب تعاونی ها شدند.

آقای محمدزاده اقدم رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیرانشهر نیز با تبریک این هفته و تاکید بر حمایت از تعاونی ها و کمک به حل مشکل آنها گفت: یقیناً تقویت نقش تعاونی ها در فعالیت های اقتصادی و تولیدی، افزایش کارآمدی و توانمندسازی و تاسیس تعاونی های فراگیر، زمینه ساز تحقق "رفع موانع تولید" در اقتصاد کشور، استان و شهرستان خواهد شد.

۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ۰۸:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید