بازدید از شرکت های تعاونی شهرستان های ارومیه و سلماس به مناسبت هفته تعاون

اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی
ابوالفضل عبادی مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی و جمعی از مدیران ستادی همزمان با نکوداشت هفته تعاون از شرکت های تعاونی شهرستان های ارومیه و سلماس بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی، ابوالفضل عبادی و جمعی از مدیران ستادی، از شرکت های تعاونی شهرستان های ارومیه و سلماس بازدید و از نزدیک در جریان اقدامات و فعالیت های این مجموعه ها قرار گرفتند.

 مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: امروز باید تعاون را به عنوان یک فرصت، برای برطرف کردن چالش‌ها و مشکلات در جامعه بدانیم و مهم تر از آن فرهنگ وحدت، یکدلی و اتحاد را همچنان حفظ نماییم.

شایان ذکر است در این بازدیدها ضمن دیدار چهره به چهره با مدیران عامل و هیات مدیره تعاونی ها و ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت تعاونی ها، از نزدیک به بررسی مشکلات و موانع این واحدها پرداخته شد و همچنین حمایتهای دولت از بخش تعاونی و اجرای دقیق قانون و مقررات قانون کار به آنان تشریح گردید.


شرکت تعاونی سیم کابل رعد الکتریک ارومیه
شرکت تعاونی تولیدی کشاورزی انگبین مهر ارومیه

شرکت تعاونی دانش بنیان اروم زیست تاک شرکت تعاونی شماره 20 آرد سلماس شرکت تعاونی کامیون داران سلماس شرکت تعاونی مرزنشینان بخش کوهسار سلماس

۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ۱۳:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید