بازدید سرپرست مدیریت روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی از شرکتهای اروم آدا و سان سان شهد شهرستان ارومیه

اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی
سرپرست مدیریت روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی از شرکتهای اروم آدا و سان سان شهد شهرستان ارومیه بازدید و از نزدیک در جریان مهمترین مسایل روابط کار و بازرسی کار این شرکت ها قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی، صدیق زاده سرپرست مدیریت روابط کار و بازگرفرد رئیس اداره حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری اداره کل، از شرکتهای اروم آدا و سان سان شهد ارومیه بازدید و طی جلساتی با مسوولین و مدیران شرکتهای یاد شده به بررسی مسائل و مشکلات آنها پرداختند. در این جلسه مقرر گردید موارد احصاء شده در جلسات کمیسیون فرعی امنیت کارگری استان طرح و در راستای حل و فصل آنها تدابیر مقتضی اتخاذ گردد.

در ادامه این بازدیدها مدیران شرکتها مسائل و مشکلات خود را با سرپرست مدیریت روابط کار استان مطرح نموده و مورد بررسی قرار دادند.

در پایان سرپرست مدیریت روابط کار استان از اعلام امادگی این اداره کل جهت همکاری و تعامل در حوزه های مختلف روابط کار، بازرسی کار و مسایل بیمه ای با این شرکت ها و سایر شرکت های تولیدی و صنعتی خبر داد .

۲۹ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید