دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران به مناسبت هفته دفاع مقدس

اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی
به مناسبت هفته دفاع مقدس ابوالفضل عبادی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی با خانواده معظم شهداء و ایثارگران، از نزدیک دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی، در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس عبادی مدیرکل در دیدار با خانواده معظم شهداء و ایثارگر، با قرائت فاتحه، یاد و خاطره شهیدان را گرامی داشته و گفت: جایگاه شهید یک جایگاه بسیار ارزشمندی است که هم در قرآن کریم و هم در روایات از آن یاد شده و هیچ جایگاهی بالاتر از جایگاه شهید در نزد خداوند نمی باشد.

عبادی گفت: در دوران دفاع مقدس و بعد از آن در عصر حاضر موضوع دفاع از حرم پیش آمد و شهادت جلوه ی تازه پیدا کرد. با نگاه در وجود این افرادی که توفیق شهادت پیدا کردن، یکسری خصلت‌ها و ویژگی‌هایی بود که خداوند آنها را انتخاب کرد. شهدا در مسئله پذیرش دین و ولایت مداری واقعا یک باور و اعتقاد بزرگی داشتند و حاضر نبودند که روی مسائل مادی و روزمره از آن ارزش‌هایشان عقب‌نشینی کنند.

وی افزود: هرچه در راه تکریم خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است و خدمت به خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگر و جانبازان که در راه خدا از جان خویش خالصانه گذشتند کاری ارزشمند و پرفیضی است.

در پایان با اهداء لوح سپاس و هدایای نقدی از این عزیزان تقدیر و تشکر بعمل آید.

۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۹:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید