برگزاری دوره آموزشی مضرات مواد مخدر و اثرات آن در روابط خانوادگی و اجتماعی در شهرستان ماکو

برگزاری دوره آموزشی مضرات مواد مخدر و اثرات آن در روابط خانوادگی و اجتماعی در شهرستان ماکو
با حضور محب زاده رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ماکو دوره آموزشی مضرات مواد مخدر و اثرات آن در روابط خانوادگی و اجتماعی در محل سالن اجتماعات شهرداری بازرگان برای کارگران آن واحد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی  اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ماکو؛ در راستای اجرای برنامه های پیشگیرانه از سوء مصرف مواد مخدر و به منظور تدوین برنامه های آموزشی جهت اطلاع رسانی و آگاه سازی جامعه کار و تلاش، دوره آموزشی با عنوان «آموزش مضرات مواد مخدر و اثرات آن بر روابط خانوادگی و اجتماعی» در محل سالن اجتماعات شهرداری بازرگان شهرستان ماکو برای کارگران آن واحد با حضور کارشناسان محترم نیروی انتظامی شهرستان برگزار گردید.

در این جلسه محب زاده رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ماکو ضمن عرض خیر مقدم محضر مدعوین حاضر، از قبول دعوت اعضاء به جهت حضور در جلسه قدردانی نموده و عنوان نمودند؛ اعتیاد بعنوان یک آسیب اجتماعی، هیچ گاه بطور کامل ریشه‏کن نخواهد شد، اما با تدبیر، اندیشه و تلاشى مخلصانه حداقل می‏توان آنرا به کنترل در آورد. در این راستا تلاش ما بر این است تا با ارتقاء سطح آگاهى اقشار مختلف جامعه پیشگیرى از اعتیاد را بر درمان معتادین مقدم بداریم. به امید روزى که جامعه‏ اى بدون فرد معتاد داشته باشیم.

۲۷ مهر ۱۴۰۰ ۱۳:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید